Rezultate te kerkimit per termin: +Besa +F

Total: 434
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.222Z

Kupa, turi i dyte: Besa - Luftëtari

Fituesja në fuqi e Kupës së Shqipërisë duket se e ka humbur përfundimisht betejën për të fituar për herë të parë kampionatin (ndodhet 10 pikë larg Dinamos kryesuese). Besa e Bizhdilit ka vetëm një synim: mbrojtjen e trofeut të vetëm në 80 vjet histori. Takimi me Luftëtarin në Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.006Z

Besa, barazim 2-2 në miqësoren me Gramshin

Nga Leonard Dushku Lajme të mira për trajnerin Gugash Magani, pasi janë kthyer në fushë Hoxha, Dhëmbi dhe Mihani Besa Gramshi       2-2   Shënues: Hasa 38, Dhëmbi 63 (11-metërsh) /  Le. Koçi 55, F. Çekrezi 88 Besa: Guma, Perja, Krasniqi, Hoxha, Bllaka, Rroshi, Çelhaka, Duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.572Z

Besa dhe fati i minutave 43

ASA (Albanian Sport Agency)- Minuta 43 e cdo pjese shënoi edhe kulmet e takimit Besa-Dinamo, kur beratasi Emiljano Veliaj (më një kryevepër në pjesën e parë) dhe kamerunasi Francois Herbert Endene Elokan (po kaq bukur në të dytën) regjistruan fitoren e parë sezonale të formacionit kava

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.444Z

Befasuese, Besa përmbys Bylisin

Besa realizoi një përmbysje epike në vetëm 20 minuta lojë teksa përmbysi deficitin 2-0 në fitoren 2-3 kundër Bylisit në "Adush Muca". Sinjali i parë ishte i Besës, kur Alikaj gjuajti në minutën e 2-të nga 25 metra, por nigeriani Egbo reagoi mjaft mirë. Vetëm gjashtë minuta më p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.405Z

Besa, tri pikë të çmuara me Flamurtarin

Parid Xhihani kishte deklaruar se do të shënonte gol në takimin e sotëm, dhe sulmuesi i Besës e bëri atë realitet kundër Flamurtarit, në fitoren 2-1 kundër vlonjatëve, që u zhvillua në fushën asnjanjësë të Ballshit, në stadiumin "Adush Muca". Kjo ishte fitorja e dytë në transfert

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.412Z

Besa harron shijen e fitores në shtëpi

Besa dhe Dinamo e mbyllën në barazim ballafaqimin midis tyre në Kavajë. Të dy ekipet shpërdoruan raste të pastërta. Besa vazhdoi serinë pa fitore në shtëpi. Ky ishte një gjysmësukesei për trajnerin e Besës, Vasil Bici, pas humbjes me Vllazninë një javë më parë. Dinamo, morri një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.411Z

Besa-Dinamo, përballje “blush” Bici-Jupi

Trajneri i Besës, Vasil Bici, është tekniku që ia njeh të fshehtat Dinamos më mirë se kushdo tjetër. Lezhjani, që sot drejton kavajasit në sfidën e tij të dytë, sezonin e kaluar e mbylli sezonin si trajner i Dinamos, madje duke e cuar edhe në Kupën UEFA. Morali i lartë Dinamo mbë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama