Rezultate te kerkimit per termin: +Besa +F

Total: 434
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.090Z

Besa s’shket në Elbasan, fiton dhe Bylis

SHKRUAN: Jeton Selimi 11-04-2011 11:14Lufta për mbijetesë, e zhvilluar dje në aksin Elbasan-Ballsh, ka parë fitimtarë verdhezinjtë e Haxhiut dhe vendësit e Canajt. Të dyja sfidat janë mbyllur me të njëjtin rezultat 1-0 Sikundër kreu i superligës, edhe fundi i saj është në luftë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.158Z

Besa kundër Grashopersit e kompanive të basteve

Besës së Kavajës nuk i duhet vetëm të luftojë në “Niko Dovana” (ora 17:30) me zviceranët e Grasshopers për të përmbysur deficitin e ndeshjes së parë (1-2), kundër kompanive ndërkombëtare të basteve, që e shohin dukshëm jo favorite skuadrën shqiptare, por dhe të arrijë fito

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.089Z

Elbasani statik, Besa merr pikët

Besa merr tri pikë në “Ruzhdi Bizhuta” duke mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë. Ndërsa Bylisi nga ana tjetër bën më shumë se kaq: mund Teutën dhe kalon në vend të tetë në renditje.Në Elbasan ishte qendërmbrojtësi i verdhezinjve, Ylli Shameti, ai që shënoi golin e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.712Z

Besa e Teuta, sfidë tre serbëve

Nëse një nga skuadrat shqiptare kalon dy turet kualifikuese nuk është cudi që shorti të na vendosë përballë Bajernit.Teuta për herë të pestë dhe Besa për herë të parë, janë dy skuadrat shqiptare pjesëmarrëse të Kupës UEFA për edicionin 2007-2008, janë midis 74 skuadrave në t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.040Z

Besa barazon dhe kryeson e vetme të paktën 24 orë

 Leonard KarajNdalet Besa në fushën e Ersekës, por pika e fituar i lejon të jetë të paktën për 24 orë e vetme në kryesimin e Kategorisë Superiore. Sot luhen ndeshjet e tjera të javës së 6-të.Gramozi e Besa ndanë nga një pikë në ndeshjen hapëse të javës të kësaj jave në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.257Z

Kalendari i garave te Hendbollit Kosovar

Kalendari i garave te Hendbollit Kosovar ne te dya Konkurencat SUPERLIGA Meshkujt Java e 1-re Trepca - Llapi Besa F - Prizreni Vllaznimi - Samadrexha Kastrioti - Prishtina Kosova - Liridoni Java e 2-te Llapi - Liridoni Prishtina - Kosova Samadrexha - Kastrioti Prizreni - Vllaznimi T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.747Z

Vllaznia – Besa 3-2, Sinani heroi i sfidës

Besa e frikësoi jo pak Vllazninë, kur i mbylli 45 minutat e para me shifrat në favor të saj 2-1, por tri zëvendësimet e menjëhershme me fillimin e pjesës së dytë nga ana e trajnerit të kuqebluve, Dervish Haxhiomanoviç, jo vetëm që përmbysën rezultatit, por fiksuan edhe fitoren 3-2 t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama