Rezultate te kerkimit per termin: +Besa +F

Total: 434
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.336Z

Stinori Pranveror në Futboll fillon sot me takimin Ferizaj - Drenica

Stinori pranveror në Raiffeisen Superligen e Kosovës në futboll edicioni 2013/2014 nis me ndeshjen ndërmjet Ferizajt dhe Drenicës, që zhvillohet sot në stadiumin “Ismet Shabani” në Ferizaj. SSSASS Orari i ndeshjeve të Raiffeisen Superelig&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.238Z

Kush janë deputetët e rinj të PDK-së dhe VV-së?

Ua sjellim listën e mundshme të deputetëve të ardhshëm të PDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës. Sipas përllogaritjeve të para, PDK-ja mund t’i ketë 33 deputetë, derisa Vetëvendosje 16. Deputet&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.415Z

Albania Soccer Results, Final!
Rezultat finale te futbollit shqiptari!

Kategoria Superiore Java e 16-të/17 dhjetor 2006: FT / Final TIRANA - PARTIZANI 3-2 Scorers / Shënues: Vioresin Sinani 14', Hamdi Salihi 40', Klodian Duro 71'/ Dorian Bylykbashi 36' (Penalty / 11-metërsh), Pavlin Dhembi 90'+1 Nevil Dede (Tirana) fouls Bylykbashi in the box 35'/ Nevil Dede (

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.403Z

Kategoria Superiore - Superior Divizion

FT KASTRIOTI - VLLAZNIA 1-1* FT FLAMURTARI–LUFTËTARI 1-0 FT ELBASANI - DINAMO 1-0 FT SHKUMBINI - PARTIZANI 0-2 FT TIRANA-APOLONIA 3-1 FT BESA-TEUTA 1-1 First Division / Kategoria e Parë FT POGRADECI - SKENDERBEU 2-3 FT TURBINA - ADA 1-0 FT BILISHTI SPORT - EREZE

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.532Z

Kridens Meta, “bilbili” i Dinamo-Vllaznia

Albania-Sport - Kridens Meta dhe dy ndihmësit e tij, Denis Rexha dhe Genc Maloku janë të përzgjedhurit e shortit të takimit më të rëndësishëm të javës së 19-të Dinamo-Vllaznia, dy ekipeve që ndodhen përkatësisht në vendin e pestë dhe në vendin e katërt. Kjo u mësua sot, pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.872Z

  Besa-Partizani 0-0, pikët kënaqin palët Shpëtim Duro merr pikën e parë me Partizanin në dy ndeshjet e para nën drejtimin e tij

“Do të shkojmë në Kavajë me besimin për të marrë diçka nga sfida me Besën”. Kjo ishte deklarata e ftohtë e trajnerit të Partizanit, Shpëtim Duro. Pas përfundimit të 90 minutave në sfidës hapëse të javës së 10-të të Kategorisë Superiore, Partizani u kthye në kryeqytet me n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.375Z

Favorizohet Kastrioti

Në këtë fundjavë do të nisin garat e edicionit pranveror të Superligës së Kosovës në hendboll në konkurrencën e meshkujve, derisa kandidatët kryesorë për ta fituar titullin e kampionit janë Kastrioti, Prishtina dhe Besa Famiglia. Të tri këto klube, përveç titullit të kampionit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama