Rezultate te kerkimit per termin: +Besa +F

Total: 434
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.247Z

Besa, pesë miqësore, bilanci: 2(f), 2(b), 1(h)

Besa gjatë fazës përgatitore zhvilloi pesë miqësore, duke fituar dy takime: me Besëlidhjen në Pogradec (1-0) dhe me Apoloninë në Fier (2-1); dy barazime: me Pogradecin në Pogradec (1-1) dhe me Partizanin në Kavajë (0-0) si dhe një humbje me Dinamon në Tiranë (1-0). Nga 26 lojtarë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.944Z

Bind Lushnja, Besa del blof

Lushnja tregoi fuqinë e saj, duke regjistruar fitoren me të thellë në javën e parë të Kategorisë së Parë. Lushnjarët fituan 5-0 në “Roza Haxhiu”, kundër një Mamurrasi që bëri shumë pak. Seria e golave: Mërtiri 14′, Topi 52′, Baci 78′ (aut), Sefa 86R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.973Z

Albano Janku, “xhaketa” e supersfidës Tirana-Besa

Ndërkombëtari Albano Janku do të gjykojë supersfidën e javës së 9-të të Kategorisë Superiore, atë midis Tiranës kryesuese e Besës së vendit të dytë, takim i programuar për ditën e diel (ora 14:00) në “Selman Stërmasi”. Ndeshja tjetër intriguese, ajo midis Vllaznisë e Elbas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.146Z

Besa-Partizani 0-0, pikët kënaqin palët

Shpëtim Duro merr pikën e parë me Partizanin në dy ndeshjet e para në drejtimin e tij “Do të shkojmë në Kavajë me besimin për të marrë diçka nga sfida me Besën”. Kjo ishte deklarata e ftohtë e trajnerit të Partizanit, Shpëtim Duro. Pas përfundimit të 90 minutave në sfidës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.116Z

Shkumbini-Besa, për koran në Pogradec

Dy barazime të ndryshme totalisht, por që më shumë se këdo kanë dënuar Dinamon. Kampionët në fuqi nuk kanë shkuar më shumë se një 1-1 me Bylisin në “Qemal Stafa”, duke rrezikuar seriozisht rënien nga kategoria.Përtej shumë probleme që ka pasur Dinamo, që nga tolerimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.090Z

Besa s’shket në Elbasan, fiton dhe Bylis

SHKRUAN: Jeton Selimi 11-04-2011 11:14Lufta për mbijetesë, e zhvilluar dje në aksin Elbasan-Ballsh, ka parë fitimtarë verdhezinjtë e Haxhiut dhe vendësit e Canajt. Të dyja sfidat janë mbyllur me të njëjtin rezultat 1-0 Sikundër kreu i superligës, edhe fundi i saj është në luftë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.158Z

Besa kundër Grashopersit e kompanive të basteve

Besës së Kavajës nuk i duhet vetëm të luftojë në “Niko Dovana” (ora 17:30) me zviceranët e Grasshopers për të përmbysur deficitin e ndeshjes së parë (1-2), kundër kompanive ndërkombëtare të basteve, që e shohin dukshëm jo favorite skuadrën shqiptare, por dhe të arrijë fito

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama