Rezultate te kerkimit per termin: +Besa +F

Total: 434
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.973Z

Albano Janku, “xhaketa” e supersfidës Tirana-Besa

Ndërkombëtari Albano Janku do të gjykojë supersfidën e javës së 9-të të Kategorisë Superiore, atë midis Tiranës kryesuese e Besës së vendit të dytë, takim i programuar për ditën e diel (ora 14:00) në “Selman Stërmasi”. Ndeshja tjetër intriguese, ajo midis Vllaznisë e Elbas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.146Z

Besa-Partizani 0-0, pikët kënaqin palët

Shpëtim Duro merr pikën e parë me Partizanin në dy ndeshjet e para në drejtimin e tij “Do të shkojmë në Kavajë me besimin për të marrë diçka nga sfida me Besën”. Kjo ishte deklarata e ftohtë e trajnerit të Partizanit, Shpëtim Duro. Pas përfundimit të 90 minutave në sfidës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.116Z

Shkumbini-Besa, për koran në Pogradec

Dy barazime të ndryshme totalisht, por që më shumë se këdo kanë dënuar Dinamon. Kampionët në fuqi nuk kanë shkuar më shumë se një 1-1 me Bylisin në “Qemal Stafa”, duke rrezikuar seriozisht rënien nga kategoria.Përtej shumë probleme që ka pasur Dinamo, që nga tolerimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.090Z

Besa s’shket në Elbasan, fiton dhe Bylis

SHKRUAN: Jeton Selimi 11-04-2011 11:14Lufta për mbijetesë, e zhvilluar dje në aksin Elbasan-Ballsh, ka parë fitimtarë verdhezinjtë e Haxhiut dhe vendësit e Canajt. Të dyja sfidat janë mbyllur me të njëjtin rezultat 1-0 Sikundër kreu i superligës, edhe fundi i saj është në luftë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.158Z

Besa kundër Grashopersit e kompanive të basteve

Besës së Kavajës nuk i duhet vetëm të luftojë në “Niko Dovana” (ora 17:30) me zviceranët e Grasshopers për të përmbysur deficitin e ndeshjes së parë (1-2), kundër kompanive ndërkombëtare të basteve, që e shohin dukshëm jo favorite skuadrën shqiptare, por dhe të arrijë fito

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.089Z

Elbasani statik, Besa merr pikët

Besa merr tri pikë në “Ruzhdi Bizhuta” duke mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë. Ndërsa Bylisi nga ana tjetër bën më shumë se kaq: mund Teutën dhe kalon në vend të tetë në renditje.Në Elbasan ishte qendërmbrojtësi i verdhezinjve, Ylli Shameti, ai që shënoi golin e v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.712Z

Besa e Teuta, sfidë tre serbëve

Nëse një nga skuadrat shqiptare kalon dy turet kualifikuese nuk është cudi që shorti të na vendosë përballë Bajernit.Teuta për herë të pestë dhe Besa për herë të parë, janë dy skuadrat shqiptare pjesëmarrëse të Kupës UEFA për edicionin 2007-2008, janë midis 74 skuadrave në t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama