Rezultate te kerkimit per termin: +Besniku

Total: 451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.055Z

Besniku i thotë jo ‘tallavas’

 Filloi rrugëtimin në skenën muzikore bashkë me shokun e tij Arbenin. E ndonëse ky i fundit u shkëput nga të bërit muzikë, artisti Besnik Canolli vazhdoi rrugën me këngë, duke marrë me vete bashkë me sukseset e dikurshme emri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.935Z

Besa, Besniku i skenës së humorit

Intervistë me aktorin e shquar shkodran, Besnik Çinari Të portretizosh një artist, aktor, këngëtar, shkrimtar, piktor a ndonjë sfere tjetër të artit, në përmasat e një shkrimi të tillë, nuk është e lehtë, pasi duhet të hulumtosh për jetën dhe veprimtarinë e tij. Unë si autor, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.232Z

Ekstradohet nga Greqia 45-vjeçari i dënuar me 10 vjet burg

Besnik Rikaj Interpol Tirana ekstradon nga Athina një shtetas të dënuar me 10 vjet burg. Besnik Rikaj, 45 vjeç, banues në Vlorë është sjellë nga Athina sepse Gjykata e Vlorës , e ka dënuar me 10 vjet burgim, për kryerjen e veprave penale, Vrasje me dashje, mbetur në tentativë”. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.393Z

Besniku i Malmos

Agon Mehmeti nuk e ka ndërmend të largohet nga Malmo. Edhe pse ka oferta nga disa klube të tjera, 21-vjeçari ka vendosur t’i mbetet besnik kampionit suedez, për shkak të pjesëmarrjes në Ligën e Kampionëve, sezonin e ardhshëm. Nga Express më 25 dhjetor 2010 në ora 12:54 Malmo nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.016Z

Martohet djali i Kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa, ja kush është nusja |FOTO

Transmetuar më 05.11.2016 - 07:29 Besniku, djali i Kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa i jep fund nesër beqarisë. Lajmi.net mëson se ceremonia e dasmës do të zhvillohet nesër mbrëma, ndërsa Besniku më në fillim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.682Z

E padita tutorin se më tradhtoi me një tjetër

26/01/2005  TIRANË – E rritur në një familje të varfër. Tani është 20 vjeçe. Kur u largua në gusht të vitit 2003 për në Greqi së bashku me Besnik Xhepaxhiun, ishte vetëm 18 vjeçe. Nëna e saj, 45-vjeçare, nga hallet dhe varfëria dukej më e madhe në moshë. Ndërsa baba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.080Z

Besniku shkon te Besniku, qe me çka e priti (FOTO)

Dy besnikët e njohur të futbollit të Kosovës, Besnik Hasi e Besnik Kollari janë bërë bashkë në Belgjikë. Drejtori i shkollës të futbollit, Prishtina, Besnik Kollari e ka vizituar trajnerin e Anderlecht, Besnik Hasin. Në vizitën e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama