Rezultate te kerkimit per termin: +Besnikut

Total: 188
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.647Z

Ndeshkohet oficeri qe denoncoi Ajet Sulon, vellain e Besnikut te falimentuar te Partise, per megatrafikun e droges ne Durres

Nga Sali Berisha Te dashur miq, ndeshkohet me largim ne nje rreth te larget, oficeri qe zbuloi fabriken e perpunimit te kanabisit ne Durres dhe qe materialin e dorezoi aty ku ai gjykoi se do perdorej per zbatimin e ligjit. Burime te brendshme te Policise njoftojne se transferohet ne nje rreth te la

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.230Z

IMEI privatesia ne rrezik

brbrPartia Demokratike i konsideron qesharake argumentet e qeverise ne lidhje me IMEI-n Gazmentd Bardhi keshilltari i grupit parlamentar tha se dorezimi i kodit unik personal te cdo telefoni do te cenoje privatesine e qytetareve br Sepse IMEI eshte nje nga rruget me te sigurta te gjurmimit percaktim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.332Z

PD:Të gjithë kundër ndërhyrjesnë privatësinë e qytetarëve

Të tjera rreth shkrimit VIDEO - Partia Demokratike ka dalë sërish sot për çështjen e regjistrimit të IMEI, sipas së cilës shkel privatësinë.“Sa më shumë shtohen reagimet për çështjen e ruajtjes së pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.828Z

Filmi i Robert Budinës premierë në Tallin Black Nights Festival

Streha mes Reve, filmi i dytë me metrazh të gjatë i skenaristit dhe regjisorit shqiptar Robert Budina, do të ketë premierën e tij botërore në Konkurrimin Zyrtar të Festivalit të Filmit Tallin Black Nights. Ai vjen si nj financim i Qendrës Kombëtare të Kinematografisë në bashkëprodhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.905Z

Gjendet i vdekur pas 11 vitesh i riu nga Kukësi

Një histori e dhimbshme shqiptare është zbuluar pas një dekade në Itali. Një familje shqiptare që 11 vjet më parë dërgoi djalin e saj përtej detit, nuk ka reshtur përgjatë gjithë kësaj kohe së kërkuari. Por, tani mësoi se pikërisht pas mbërritjes në Itali, ai ka humbur jetën n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.323Z

Pas 14 vitesh Besniku bëhet i gjallë për familjen nga Italia

Ora e dorës kishte mbetur si dikur, prapa në kohë. E kishte blerë disa ditë para se të largohej nga shtëpia. Mungonte pulsi i dorës së Besnik Hajdinit për të dëgjuar tiktaket e saj, por që prej datës 31 maj 2008 ora nuk do të jetë më një kujtim. Nëna e Besnik Hajdinit ka folur pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.226Z

PD Mos dorezoni kodin IMEI qeveria argumente qesharake

Transmetuar me 14082014 - 1208 Gazmend Bardhi PUBLICITET Tirane 14 gusht 2014 NOAal- Keshilltari ligjor i grupit parlamentar ne Partine Demokratike Gazmend Bardhi deklaroi se sa me shume shtohen reagimet per ceshtjen e ruajtjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama