Rezultate te kerkimit per termin: +Besnikut

Total: 188
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.270Z

Vrasja e Nemtsov nga çeçenë, por të besnikut të Putinit

Është ngritur pista e një komploti të shërbimeve sekrete kundër të plotfuqishmit të Çeçenisë, Kadyrov, në mënyrë që Putini t'ia "presë" kokën. Rrëfime dhe rrjedhje lajmesh të rënda po shkërmoqin përfundimet e hetimit zyrtar të vrasjes së Boris Nemtsov. Zëra dhe informacione

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.363Z

Rita Ora: Gjyshi, Besim Sahatçiu,më bëri të famshme!

“Më mungon gjysh…Të dua shumë...Ti më bëre të besoj se kjo është e mundshme. Ti besove te unë, para se unë vet të besoja në veten time. Të do Rita Pita!Rita (Sahatçiu Ora)” Ky është dedikimi i vetëm që ka bërë Rita Ora në librin monografik kushtuar gjyshit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.122Z

SKANDAL: Djemtë e Isa Mustafës fitojnë tenderë nga Kryeministria

Zyra e Kryeministrit apikoi procedurë të mbyllur tenderuese për të kontraktuar një kompani për servisim të automjeteve. Nëpërmjet kësaj procedure shpalli fitues kompaninë Makcar që është në pronësi të djemve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Topi ngushёllon familjen e minatorit Njazi Alliu

Presidenti i Republiks, Bamir Topi i shoqruar nga deputeti i zons Sali Shehu, Kryetari i Bashkis s Bulqizs, Roland Keta dhe Prefekti Xhaferr Seiti, kanj vizit ngushllimi n familjen e minatorit Njazi Alliu, q ra viktim e nj aksidenti gjat puns n miniern e Bulqizs, m 9 shkurt. Presidenti Topi, n bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.778Z

2po2 i pari në estradë me Iphone 6 (Video - "Prishtinali")

Reperi i famshëm 2po2 ka bërë publike një fotografi në rrjetin social Facebook, duke treguar me krenari që në duart e tij tanimë qëndron telefoni më i ri i kompanisë Apple Iphone 6. Besniku i cili jeton në Francë në mbishkrim t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.145Z

Rita Ora vlen 145 milione dollare

0 Rita Ora eshte nje supermilionere Mediat amerikane zbulojne se pasuria e saj kap vlen 145 milione doll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.697Z

Arben Malaj: Rama e drejton PS-në vetëm me servilë dhe shërbëtorë personalë

29-08-2011 / Gazeta 55 Në takimin e fundit me socialistët, në vijim të turit “Për modernizimin e forcave politike”, anëtari i kryesisë së PS dhe njëherazi deputeti i kësaj force politike, Arben Malaj, deklaroi se skema e drejtimit t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama