Rezultate te kerkimit per termin: +Besnikut

Total: 188
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.828Z

Filmi i Robert Budinës premierë në Tallin Black Nights Festival

Streha mes Reve, filmi i dytë me metrazh të gjatë i skenaristit dhe regjisorit shqiptar Robert Budina, do të ketë premierën e tij botërore në Konkurrimin Zyrtar të Festivalit të Filmit Tallin Black Nights. Ai vjen si nj financim i Qendrës Kombëtare të Kinematografisë në bashkëprodhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.905Z

Gjendet i vdekur pas 11 vitesh i riu nga Kukësi

Një histori e dhimbshme shqiptare është zbuluar pas një dekade në Itali. Një familje shqiptare që 11 vjet më parë dërgoi djalin e saj përtej detit, nuk ka reshtur përgjatë gjithë kësaj kohe së kërkuari. Por, tani mësoi se pikërisht pas mbërritjes në Itali, ai ka humbur jetën n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.323Z

Pas 14 vitesh Besniku bëhet i gjallë për familjen nga Italia

Ora e dorës kishte mbetur si dikur, prapa në kohë. E kishte blerë disa ditë para se të largohej nga shtëpia. Mungonte pulsi i dorës së Besnik Hajdinit për të dëgjuar tiktaket e saj, por që prej datës 31 maj 2008 ora nuk do të jetë më një kujtim. Nëna e Besnik Hajdinit ka folur pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.226Z

PD Mos dorezoni kodin IMEI qeveria argumente qesharake

Transmetuar me 14082014 - 1208 Gazmend Bardhi PUBLICITET Tirane 14 gusht 2014 NOAal- Keshilltari ligjor i grupit parlamentar ne Partine Demokratike Gazmend Bardhi deklaroi se sa me shume shtohen reagimet per ceshtjen e ruajtjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.148Z

Si e rrëmbeu Rama për Vitin e Ri parkun Rinia për tia dhënë vëllait

Deputeti i PD-së, Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Rama për vendimin e Këshillit Bashkiak të Tiranës, për dhënien me koncesion të parkingut nëntokësor nën parkun "Rinia". "Edi Rama zgjodhi vigjiljen e Vitit te Ri per te urdheruar keshilltaret e tij ne Bashkine e Tiranes qe te votojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.474Z

Si u fsheh lajmi për trafikantin e drogës

Antena brenda familjes Lajmi për trafikantin shqiptar të drogës në shërbimin diplomatik u fsheh për gati tri ditë me vetëdije nga strukturat shtetërore shqiptare. Ministria e Jashtme dhe Interpoli fshehën për tri ditë lajmin dhe filluan të marrin masa për të ndërruar dhe ident

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.537Z

Berisha Rama rrembeu naten e Vitit te Ri parkun Rinia per te vellane

Transmetuar me 03012016 - 1934 PUBLICITET Deputeti demokrat Sali Berisha akuzoi sot kryeministrin Edi Rama lidhur me vendimin e Keshillit Bashkiak per dhenien me koncesion te parkingut nentokesor ne parkun Riniabr br Ish-kry

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama