Rezultate te kerkimit per termin: +Besnikut

Total: 188
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.148Z

Si e rrëmbeu Rama për Vitin e Ri parkun Rinia për tia dhënë vëllait

Deputeti i PD-së, Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Rama për vendimin e Këshillit Bashkiak të Tiranës, për dhënien me koncesion të parkingut nëntokësor nën parkun "Rinia". "Edi Rama zgjodhi vigjiljen e Vitit te Ri per te urdheruar keshilltaret e tij ne Bashkine e Tiranes qe te votojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.474Z

Si u fsheh lajmi për trafikantin e drogës

Antena brenda familjes Lajmi për trafikantin shqiptar të drogës në shërbimin diplomatik u fsheh për gati tri ditë me vetëdije nga strukturat shtetërore shqiptare. Ministria e Jashtme dhe Interpoli fshehën për tri ditë lajmin dhe filluan të marrin masa për të ndërruar dhe ident

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.537Z

Berisha Rama rrembeu naten e Vitit te Ri parkun Rinia per te vellane

Transmetuar me 03012016 - 1934 PUBLICITET Deputeti demokrat Sali Berisha akuzoi sot kryeministrin Edi Rama lidhur me vendimin e Keshillit Bashkiak per dhenien me koncesion te parkingut nentokesor ne parkun Riniabr br Ish-kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.114Z

Rina e Besnikut të “NRG Band”

Nga Express më 13 qershor 2011 në ora 09:35 Besnik Qaka, solisti i grupit Nrg Band, duket se i ka shijuar më shumë se askush tjetër paskuintat e festivalit “Top Fest 8”. Me një këngë shumë ritmike të titulluar ‘Rina, Rina”, ky grup muzikor i njohur në Kosovë d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.551Z

Linda Jarani, “mes” Besnikut dhe Xhevdetit

Aktorja e njohur, e serialit “O sa mirë”, Linda Jarani, shquhet për ëmbëlsinë e saj. Se sa janë “familjarizuar” kolegët e këtij seriali me njëri-tjetrin, mund ta vërejmë edhe tek foto që ata ndajnë me fansat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.230Z

PD:Të gjithë kundër ndërhyrjesnë privatësinë e qytetarëve

- Partia Demokratike ka dalë sërish sot për çështjen e regjistrimit të IMEI, sipas së cilës shkel privatësinë.“Sa më shumë shtohen reagimet për çështjen e ruajtjes së privatësisë, IMEI-t të telef

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.858Z

Sajmiri Tahiri i jep Besnik Sulajt kontrollin e një linje tjetër kryesore të drogës

Ish-kryeministri Berisha: Qytetari dixhital denoncon: "Emërimi në krye të policisë së Korçës i Ajet Zyberit, miku i Besos së Taivanit" Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish Besnik Sulën, njohur si Beso i Taivanit. Në facebook, ish kryeministri poston një mesazh të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama