Rezultate te kerkimit per termin: +Beverly +Hills

Total: 534
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.871Z

Eva Longoria, nje shtepiake e deshperuar

Eva Longoria, e patrukuar duket njesoj si cdo shtepiake e deshperuar. E fotografuar nga paparacet ne Beverly Hills, ne Los Angeles, Eva duket se ka humbur joshjen, per shkak te fytyres me pucra dhe pak te kuruar. Syzet e erreta nuk arrijne t'i mbulojne lekuren e irrituar ne faqe. Dhe te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.266Z

Aktorët e famshëm të viteve ‘90-të, si kanë ndryshuar |FOTO

Transmetuar më 07.12.2014 - 17:28 Seriale të famshme televizive si Beverly Hills 90210, Baywatch, Friends etj., kanë bërë historinë e televizioneve në vitet ’90-të, ashtu si aktorët protagonistë. Dylan McKay, Pamela

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.501Z

Sofia Vergara ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë

Ajo ka një look të kulluar dhe gjithmonë e rregullt me daljet e saj. Por kësaj here Sofia Vergara është fotografuar në sheshxhirim e filmit të saj më të fundit me një pamje të çrregullt dhe të frikshme. Teksa luante rolin e saj në Modern Family në Beverly Hills, aktorja është shfaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.193Z

Hidhet nga ura, vetëvritet regjisori britanik, Tony Scott

Regjisori Toni Scott, i mirënjohur për filmat “Top Gun” dhe “Beverly Hills Cop II” është ndarë sot nga jeta pasi u hodh nga ura Vincent Thomas në San Pedro, Kaliforni, tha një hetues nga Los Angelos. Burimet policore thanë se, Scott, 68 vjeç, u hodh nga ura rreth or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.378Z

Paris kthen virgjërinë?

Trashëgimtarja e pasur, e cila disa herë është parë edhe në videoja të cilat janë konsideruar porno, kërkon që të jetë sërish një vajzë e virgjër. Një mik i saj ka thënë për tabloidët amerikane se bukuroshja do të bëj një ndërhyrje kirurgjike në një klinikë gjinekologji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.352Z

Dalai Lama, mesazh Tiger Woods

Edhe Dalai Lama ka nderhyre ne ceshtjen e sportistit Tiger Woods gjate nje takimi te zhvilluar ne Beverly Hills. “Te gjitha besimet fetare, perfshire budizmin, kane te njejtat parime persa i perket shkeljes se besimit bashkeshortor”, ka deklaruar lideri shpirteror tibetian. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.490Z

Aktorja e pranon se ka video të seksit

Tori Spelling, e njohur nga seria e popullarizuar "Beverly Hills 90210", në memoaret e saj "Spelling Like It Is", ka zbuluar se posedon video të seksit të saj. Për dallim nga disa aktore të tjera, aktorja në fjalë nuk e ka publikuar videon. To

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama