Rezultate te kerkimit per termin: +Beverly +Hills

Total: 534
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.065Z

Emily Ratajkowski mahnit në eventin e Beverly Hills

Ajo është një ndër modelet më të njohura sepse di të jetë gjithmonë e mrekullueshme. Emily Ratajkowski ka mahnitur sërish mbrëmjen e së martës në eventin e hapjes së një dyqani në Beverly Hills. 24 vjeçarja kishte veshur një bluze të shkurtër dhe pantallona me bel të lartë ngj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.861Z

Lojtarët shijojnë udhëtiminnë Beverly Hills

Në pritje të ndeshjes së parë të turit futbollistik në Amerikë, të Shteteve të Bashkuara kundër Los Angeles Galaxy, duket se lojtarët e skuadrës së Manchester United po e shijojnë udhëtimin e tyre në amerikë, teksa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.706Z

Kunis dhe Kutcher shtepi 10 mln ne Beverly Hills

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher duken një çift perfekt. Ata janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe për këtë arsye kanë blerë një shtëpi në Beverly Hills rreth 10 milionë dollarë. Sht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.485Z

Aktorja e Beverly Hills jep lajmin e hidhur: Kanceri është përhapur

Një lajm i hidhur për të gjithë admiruesit e aktores së Beverly Hills 90210 Shannen Doherty. Kanceri i gjirit i cili u zbulua në shkurtin e vitit të kaluar tashmë është përhapur në nyjet limfatike. Ajo tha: Kanceri i gjirit është përhapur në nyjat limfatike dhe për këtë arsye duhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.967Z

Del në shitje murali "Vajza Lule" eBansky-t në dhjetor në Beverly Hills

BEVERLY HILLS- Murali "Vajza Lule", vepër e artistit të njohur të grafiteve Bansky do të dalë në shitje në shtëpinë e ankandit Julien në muajin dhjetor në Beverly Hills. Vepra është realizuar në murin e një sta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.025Z

Mila Kunis shet shtëpinë në Hollywood Hills

Transmetuar më 13.09.2014 - 13:05 Mila Kunis ka shitur shtëpinë e saj në Hollywood Hills për plotë 3 milionë euro. Ylli 31 vjeçar është shtatzënë me fëmijën e saj të parë me kolegun Ashton Kutcher dhe ka dash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.443Z

Shitja e shtëpive luksoze në Los Anxheles

Çmimi i një vile të madhe luksoze në Beverly Hills është reduktuar me 46 milionë dollarë, nga çmimi fillestar për 195 milionë dollarë. Megjithëse është ndërtuar me materiale të cilësisë së lartë, kjo shtëpi luksoze, e cila ka 25 banjo, ullishte dhe një kinema të madhe, nuk p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama