Rezultate te kerkimit per termin: +Bexhet +Vogli

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.245Z

“Kanosi” prokurorin, policia arreston Bexhet Voglin

06/10/2009  Prokurori: S’më ka kërcënuar njeri. Vogli i irituar me drejtësinë në tërësi 33 vjeçari lihet i lirë. Akuzohet për vdekjen e një 3 vjeçari TIRANE- Policia e Tiranës ka arrestuar në sallën e gjyqit një 33-vjeçar pasi mësohet se ai ka kakanosur prokurorin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.184Z

Pretenca, 2 vjet e 8 muaj burg per vellezerit Vogli

Tirane- Aksidentuan per vdekje nje femije 3 vjec, dy vellezer rrezikojne 2 vjet e 8 muaj burgim. Prokuroria e Tiranes kerkoi dje shpalljen fajtor dhe denimin e Sali Voglit me 1 vit e 8 muaj burg, ndersa per te vellane e tij, Bexhet Vogli, akuza kerkoi denimin me 1 vit burg. Ne seancen e radhes prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.241Z

Kërcënoi prokurorin pas seancës, bie në pranga

Kërcënon prokurorin pas mbarimit të seancës gjyqësore në ngarkim të tij por është arrestuar nga policia nën akuzën e kanosjes. Bexhet Vogli 33 vjec ishte dënuar nga gjykata e Tiranës me arrest shtëpie, ndërsa vëllai i tij me burgim. TIRANE- Policia e Tiranës, seksioni kundër k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.536Z

Kërcënoi prokurorin me vdekje në gjyq

Kërcënohet me jetë një prokuror i organit të akuzës në kryeqytet gjatë një seance gjyqësore. Prokurori, që sipas policisë është Gjon Kodra, është kanosur seriozisht nga një person i akuzuar për vrasjen aksidentale të një fëmije. Ai ka kërkuar lirimin nga "arrest shtëpie", por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.249Z

Shtyhet seanca, i akuzuari kërcënon prokurorin

Policia arrestoi autorin e kërcënimit që gjykohej në gjendje të lirë për vrasjen aksidentale të një fëmije TIRANË - Familjarët e një të akuzuari për vrasje aksidentale kërcënojnë prokurorin, ndërsa policia ndalon të dyshuarin menjëherë pas kërkesës së Gjykatës. Ngjarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.960Z

Tiranë; Arrestohet 33-vjeçari, kërcënoi prokurorin Kodra

Kanos prokurorin pas caktimit të masës nga gjykata, arrestohet për të dytën herë dhe tashmë mbi të rëndon një tjetër akuzë. Një 33-vjeçar u arrestua nga policia, pasi kërcënoi një prokuror, sepse ishte i pakënaqur për kërkesën e prokurorit Gjon Kodra, i cili kërkoi “arrest me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.512Z

Vranë aksidentalisht fëmijën, mbyllet hetimi për vëllezërit

TIRANË- Prokuroria e kryeqytetit, mbylli fazën hetimore dhe dorëzoi pranë togave të zeza dosjen penale me të pandehur dy vëllezërit Vogli, të cilët në sherr e sipër me fqinjin e tij i kanë shkaktuar vdekjen një fëmije 3 vjeç. Ky lajm konfirmohet nga burimet zyrtare pranë instituci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama