Rezultate te kerkimit per termin: +Bildunterschrift +Nen

Total: 589
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.442Z

Tunel nen qytet - Metroja e Lajpcigut

Wolfgang Pilz eshte i autorizuari per ndertimet i shoqerise DEGES per menaxhimin e projektit dhe e njeh rrugen ne nentoken e Lajpcigut. Ne 15 deri 20 meter thellesi gjarperojne nen qendren historike duke u nisur prej stacionit hekurudhor qendror dy tuba gri betonarmeje me diameter gati tete mete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.354Z

Wulff nen trysni edhe me te madhe pas akuzave te reja

Presidenti gjerman Christian Wulff mbetet nen kritike edhe per arsye te kredise se tij private dhe te kontakteve te tij te ngushta me sipermarres. Pas publikimit te akuzave kreu i shtetit gjerman gjendet nen nje trysni edhe me te madhe. Derisa politikane te koalicionit qeveritar konservator-libe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.451Z

Evropiani 2012 Ukraina nen trysni masive kohe

Sherbimi Nganjehere ai eshte vertet shume i mire por nuk ke cthua kryesisht ai eshte ne te gjithe sektoret i dobet. Mathias Brandt e di per cfare flet. Eksperti i marketing-ut i Shoqates Gjermane per Bashkepunimin Teknik GIZ jeton prej dy vjetesh ne Ukraine dhe e mbeshtet vendin ne fushatat e imazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.510Z

Sa e korruptuar eshte FIFA Votimi per Boterorin 2018 nen hijen e akuzave per korrupsion

Rreth shtate jave para vendimit per caktimin e vendit se ku do te zhvillohen kampionatet boterore te futbollit per vitet 2018 dhe 2022 Shoqata Boterore Futbollit FIFA u vu ne shenjester te akuzave per korrupsion. Sipas nje informacioni te gazetes britanike Sunday Times dy funksionare anetare te Kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.454Z

Serbia edhe gjate 2012 nen kthetrat e Kosoves

Pas fillimit ne pranvere te dialogut mes delegacioneve te Kosoves dhe Serbise - me ndihmen e Robert Cooperit te deleguarit te baroneshes Catherine Ashton - si dhe nenshkrimit gjate veres te disa marreveshjeve Beogradi ishte gati i bindur se ne Dhjetor do te fitoje statusin e kandidatit per anetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.760Z

Kryeministri i Izraelit nen presion nga protestat masive ne vend dhe kriza me Turqine

Kosto te larta jetese qira marramendese spitale te mbushura pertej kapaciteteve paga te uleta dhe kushte te keqija pune per mjeket dhe mesuesit - kjo eshte vetem nje pjese e ankesave qe populli artikulon prej shtate javesh.160 Demonstrata te shtunen 3.9. kunder gjendjes se rende sociale ishte me e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.161Z

Shqiperia vend pa nuanca - Fotografi te bera nen vezhgimin e sigurimit

Deutsche Welle Pse shkon nje i ri gjerman ne Shqiperine e vitit 1990 nje vend komunist Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Fotografi gjerman Gerard Saitner . Gerard Saitner Renia e murit qe kishte ndodhur nje vit me pare ne Gjermani nuk kishte mberritur ende n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama