Rezultate te kerkimit per termin: +Bin +Laden

Total: 1729
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.279Z

Osama Bin Laden bënte jetë si Kardashianët

Share Osama Bin Laden ngjizi katër fëmijë ndërsa ishte në arrati në Pakistan nënte vitet pas 11 Shtatorit. Këtë e bën të ditur gruaja më e re e tij. Phil Mudd, që ndihmoi CIA-në për të gjurmuar Bin Laden, tha për ABC: Mund ta imagjinoj se dukej si një realit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.206Z

Sheshohet rezidenca e Bin Laden

Kur duhen edhe pak muaj nga 1-vjetori i vrasjes së Osama Bin Laden nga forcat special amerikane, autoritetet pakistaneze po mundohen “të zhdukin” cdo gjurmë të tij në qytetin e Abotabadit. Ushtria dhe forca të tjera të sigurisë ndërmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.331Z

Snowden: Osama Bin Laden është gjallë

Edward Snowden thotë se ka dëshmi të cilat tregojnë se Osama Bin Laden,edhte gjalle dhe jeton në Bahama. Ai thotë se Bin Laden po ashtu vazhdon që të jetë në listën e rrogave të CIA-s, duke marrë një pagë prej 100.000 dollarësh amerikanë në muaj. Snowden, i cili tani jeton në Rusi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.252Z

Ja 12 rastet kur ka vdekur Bin Laden

style=positionrelativez-index2> Ndersa bota perendimore po kremton vrasjen e Bin Laden shume duket se e kane harruar se kjo eshte hera e disate qe ai deklarohet i vdekur. 1. Per sherbimet inteligjente franceze ne Korrik te 2001 ai gjendej ne fund te jetes ne nje spital te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.158Z

Film hard me Osama bin Laden

Bota e filmave porno duket se nuk ka kufi. Hustler ka vendosur që të bëjë një film hard, me protagonist pikërisht Osama bin Laden. Filmi do të titullohet “This Ain’t Osama Bin Laden XXX” dhe merr shkas nga videot porno që u gjetën në shtëpinë e kreut të Al Kaedës gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.942Z

Lokalizohet trupi i Bin Laden?

Bill Warren, i njohur si “gjahtari kalifornian i thesareve të zhdukura në det”, pretendon se ka lokalizuar trupin e pajetë të Osama Bin Laden. Warren njoftoi nisjen e fushatës kërkimore për trupin e pajetë të Bin Laden menjëherë pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.854Z

Lokalizohet trupi i Bin Laden

Bill Warren, i njohur si “gjahtari kalifornian i thesareve të zhdukura në det”, pretendon se ka lokalizuar trupin e pajetë të Osama Bin Laden. Warren njoftoi nisjen e fushatës kërkimore për trupin e pajetë të Bin Laden menjëher&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama