Rezultate te kerkimit per termin: +Biznesmenet

Total: 765
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.933Z

Rama Ne shpetojme biznesin

E diel 04 Nentor 2012 1950 Edi RamaHeqja e takses se sheshte si dhe nje program i detajuar per ti dhene frymemarrje ekonomise se vendit sapo e majta te vij ne pushtet ishte kryefjala e liderit socialist Edi Rama gjate takimit me tregtare ne njesine bashkiake numer 7 ne tirane. Biznesmenet than

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.848Z

Sherr biznesmenesh, nje i vdekur

Shkoder- Sherri mes dy biznesmeneve te ndertimit ne Shkoder perfundon me ekzekutim. Pergjaket dita e Kurban Bajramit ne Barbullush, ku rreth ores 17:00 bresherite e nje automatiku kane terrorizuar banoret e zones. Arben Bitani, 45 vjec, eshte gjetur i pergjakur ne makinen e tij, ndersa ne kerkim esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.084Z

FOTOT/ Kush janë dy të fortët që kërcënonin e gjobisnin biznesmenët

Sadik Dinga, 27 vjeç, banues në Durrës, i cili rezulton i dënuar më parë për veprën penale Fallsifikim monedhash dhe Ervis Alla, 29 vjeç, banues në Krujë, pronar i mobileri Vllaznia, janë arrestuar sot nga policia. Arrestimi i tyre u krye pasi u kapën në flagrancë në vendin e quaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.231Z

Rama Berisha po mbyt 99 te shqiptareve 

Reagimi Kritikave per taksat e Berishes nga Petrela kreu i opozites Edi Rama iu pergjigj nga profili i tij ne rrjetin social Twitter. Permes nje deklarate te shkurter Rama theksoi se Berisha ishte i gatshem te sakrifikonte 99 te shqiptareve per te bere te mundur pasurimin e pjeses tjeter. Por sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.929Z

Lejet e ndertimit Agolli thirret ne Prokurori

Ish-drejtori i pergjithshem i urbanistikes ne bashkine e Tiranes Dritan Agolli eshte paraqitur pasditen e djeshme ne prokurorine e pergjithshme ne lidhje me akuzat e fundit te bera nga maxhoranca per lejet e ndertimit. Agolli eshte pyetur nga prokuroret e task forces per lejet e ndertimit ndone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.483Z

Berlusconi eshte shpresa e vetme per Milanin

E ardhmja e Milanit vazhdon te mbetet e paqarte Shitja e klubit nga Sivlio Berlusconi te biznesmenet kineze ka ngecur Ne kete menyre skuadra nuk po mundet qe te nderhyje ne transferimin e lojtareve te rinjbr br Sipas Gazzetta dello Sport nese situata vazhdon te mbetet e pandryshueshme atehere e ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.299Z

Ashpersimi i ligjit per armet

brbrLigji i ri per armet i cili pritet te hyje ne fuqi pas miratimit te akteve nenligjore dhe udhezimeve te ministrit parashikon tre kategori te armembajtjes Sipas hartuesit te akteve njeheresh Nendrejtor i Policise se Tiranes kategorite ndahen ne armembajtje ne vendbanim ne levizje dhe te posacme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama