Rezultate te kerkimit per termin: +Biznesmenet

Total: 765
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.727Z

Gjobat ish-gardisti Me futen ne kurth biznesmenet

e Premte 19 Shtator 20141208 pm p classwp-caption-text Ermal Mruku dje ne gjykatebrbrIsh-punonjesi i Gardes se Republikes Ermal Mrruku i dyshuar nga prokuroria per shantazhe dhe gjoba ndaj disa biznesmeneve permes fotove dhe videove intime nuk e pranoi akuzen dje te Krimet e Re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.972Z

Durres burg per biznesmenet Prokuroria nis sekuestrimin e pronave

Durres 9 korrik 2015 NOAal- Gjykata e Durresit kane dhene kete te enjte masen e sigurise arrest me burg  per gjashte biznesmenet e arrestuar dy dite me pare ne qytetin e bregdetar per llogari te hetimeve te drejtesise italianebr br Paralelisht me masen e sigurise Prokuroria ka nisur procedurat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.854Z

Zbardhen gjobveniet ish-gardisti e gardiania futen ne kurth biznesmenet Driza i joshte Mrruku i kanoste me arme

e Hene 5 Janar 20151050 am p classwp-caption-textKlodiana Driza gjate arrestimitSSSAbrASSDergohen ne gjyq me akuzen e gjobevenies ndaj dy biznesmeneve ne Tirane ishgardisti Ermal Mrruku dhe ish-gardiania e burgut te Vaqarrit Klodiana Driza Prokuroria per Krime te Renda ka perfun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.115Z

Kriza, Medvedev: Te pasurit te paguajne borxhin moral

Biznesmenet e pasur ruse duhet te shlyehen moralisht me vendin, sidomos ne kete periudhe te krizes se rende ekonomike. Keshtu eshte shprehur presidenti rus Dmitri Medvedev. “Ne asnje vend te botes biznesmenet nuk jane pasuruar si ketu tek ne. Disa jane bere shume te pasur ne nje koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.154Z

Policia ve pas hekurave 1 doganier e 2 biznesmene

Foto ilustruese Tirane 13 mars 2011 NOA- Pak minuta me pare sektori kunder krimit ekonomik ne Drejtorine e Policise se Tiranes ka arrestuar nje doganier dhe dy biznesmene. Burime zyrtare te policise bejne te ditur per agjencine e lajmeve NOA se pas nje operacioni te nisur pak kohe me pare misioni es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.187Z

Rama takon biznesmenet italiane

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar pasditen e së mërkurës një takim me investitorët italianë, për të evidentuar problematikat që ata hasin për të investuar në Shqipëri. Në fjalën e tij para biznesmenëve italian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.981Z

Ligji arme per biznesmenet

Opozita në Komisionin e Sigurisë ka ngritur dyshime në lidhje me ndryshimet që bëhen në Ligjin për Armët. Një ndër shqetësimet kryesore është pajisja me armë e biznesmenëve, të cilët kanë të arkët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama