Rezultate te kerkimit per termin: +Biznesmenet

Total: 765
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.851Z

Policia ne hall, "lyp" ndihme te biznesmenet

Fier- Drejtoria e Policise se Fierit gjendet ne veshtiresi financiare. I kerkohet ndihme biznesmeneve myzeqare per te siguruar blerjen e nje baze materiale ne kompjutera apo tavolina. Dhoma e Tregtise dhe Industrise ne qarkun e Fierit hap nje numer llogarie te posacem dhe ngre komisionin e monitorim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.215Z

Biznesmenet e fajdeve, nuk i liron as Apeli

Gjykata e Apelit ne Korce, ka lene ne burg me afat njemujor dy biznesmenet, Jani Lluka dhe Ilia Nikolla, te ndaluar me urdher te Prokurorise se Rrethit me akuzen e mashtrimit ne shuma te medha ne bashkepunim. Ne kete menyre, Apeli ka konfirmuar vendimin e Gjykates se Shkalles se Pare, duke mos marre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.263Z

Bravo shokeve te Policise qe arrestuan biznesmenet

e Enjte 30 Tetor 20141134 am p classwp-caption-text Rama dje gjate takimitbrbrNje qytetare e ftuar dje ne takimin me Kryeministrin Rama mbeshteti qeverine ne aksionin e saj per prerjen e energjise dhe prangosjen e biznesmeneve qe e kane vjedhur ate ndersa kerkoi qe aksioni i Min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.762Z

Biznesmenet dhe shoferet, lehtesim vizash ne 12 vende

Biznesmenet dhe shoferet profesioniste, do te kene lehtesi te marrin vizat per te udhetuar drejt vendeve qe bejne pjese ne Organizaten e Bashkepunimit Ekonomik te Vendeve te Detit te Zi. Qeveria, ne mbledhjen e saj te djeshme mori vendimin per lehtesimin e marrjes se vizave per qytetaret shqiptare t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.727Z

Gjobat ish-gardisti Me futen ne kurth biznesmenet

e Premte 19 Shtator 20141208 pm p classwp-caption-text Ermal Mruku dje ne gjykatebrbrIsh-punonjesi i Gardes se Republikes Ermal Mrruku i dyshuar nga prokuroria per shantazhe dhe gjoba ndaj disa biznesmeneve permes fotove dhe videove intime nuk e pranoi akuzen dje te Krimet e Re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.972Z

Durres burg per biznesmenet Prokuroria nis sekuestrimin e pronave

Durres 9 korrik 2015 NOAal- Gjykata e Durresit kane dhene kete te enjte masen e sigurise arrest me burg  per gjashte biznesmenet e arrestuar dy dite me pare ne qytetin e bregdetar per llogari te hetimeve te drejtesise italianebr br Paralelisht me masen e sigurise Prokuroria ka nisur procedurat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.854Z

Zbardhen gjobveniet ish-gardisti e gardiania futen ne kurth biznesmenet Driza i joshte Mrruku i kanoste me arme

e Hene 5 Janar 20151050 am p classwp-caption-textKlodiana Driza gjate arrestimitSSSAbrASSDergohen ne gjyq me akuzen e gjobevenies ndaj dy biznesmeneve ne Tirane ishgardisti Ermal Mrruku dhe ish-gardiania e burgut te Vaqarrit Klodiana Driza Prokuroria per Krime te Renda ka perfun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama