Rezultate te kerkimit per termin: +Biznesmenet

Total: 765
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.215Z

Biznesmenet e fajdeve, nuk i liron as Apeli

Gjykata e Apelit ne Korce, ka lene ne burg me afat njemujor dy biznesmenet, Jani Lluka dhe Ilia Nikolla, te ndaluar me urdher te Prokurorise se Rrethit me akuzen e mashtrimit ne shuma te medha ne bashkepunim. Ne kete menyre, Apeli ka konfirmuar vendimin e Gjykates se Shkalles se Pare, duke mos marre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.263Z

Bravo shokeve te Policise qe arrestuan biznesmenet

e Enjte 30 Tetor 20141134 am p classwp-caption-text Rama dje gjate takimitbrbrNje qytetare e ftuar dje ne takimin me Kryeministrin Rama mbeshteti qeverine ne aksionin e saj per prerjen e energjise dhe prangosjen e biznesmeneve qe e kane vjedhur ate ndersa kerkoi qe aksioni i Min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.762Z

Biznesmenet dhe shoferet, lehtesim vizash ne 12 vende

Biznesmenet dhe shoferet profesioniste, do te kene lehtesi te marrin vizat per te udhetuar drejt vendeve qe bejne pjese ne Organizaten e Bashkepunimit Ekonomik te Vendeve te Detit te Zi. Qeveria, ne mbledhjen e saj te djeshme mori vendimin per lehtesimin e marrjes se vizave per qytetaret shqiptare t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.727Z

Gjobat ish-gardisti Me futen ne kurth biznesmenet

e Premte 19 Shtator 20141208 pm p classwp-caption-text Ermal Mruku dje ne gjykatebrbrIsh-punonjesi i Gardes se Republikes Ermal Mrruku i dyshuar nga prokuroria per shantazhe dhe gjoba ndaj disa biznesmeneve permes fotove dhe videove intime nuk e pranoi akuzen dje te Krimet e Re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.972Z

Durres burg per biznesmenet Prokuroria nis sekuestrimin e pronave

Durres 9 korrik 2015 NOAal- Gjykata e Durresit kane dhene kete te enjte masen e sigurise arrest me burg  per gjashte biznesmenet e arrestuar dy dite me pare ne qytetin e bregdetar per llogari te hetimeve te drejtesise italianebr br Paralelisht me masen e sigurise Prokuroria ka nisur procedurat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.854Z

Zbardhen gjobveniet ish-gardisti e gardiania futen ne kurth biznesmenet Driza i joshte Mrruku i kanoste me arme

e Hene 5 Janar 20151050 am p classwp-caption-textKlodiana Driza gjate arrestimitSSSAbrASSDergohen ne gjyq me akuzen e gjobevenies ndaj dy biznesmeneve ne Tirane ishgardisti Ermal Mrruku dhe ish-gardiania e burgut te Vaqarrit Klodiana Driza Prokuroria per Krime te Renda ka perfun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.115Z

Kriza, Medvedev: Te pasurit te paguajne borxhin moral

Biznesmenet e pasur ruse duhet te shlyehen moralisht me vendin, sidomos ne kete periudhe te krizes se rende ekonomike. Keshtu eshte shprehur presidenti rus Dmitri Medvedev. “Ne asnje vend te botes biznesmenet nuk jane pasuruar si ketu tek ne. Disa jane bere shume te pasur ne nje koh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama