Rezultate te kerkimit per termin: +Bllokohen

Total: 3784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.389Z

Rezart Taçit i bllokohen 1.3 milion dollarë

Policia e Shtetit ka ekzekutuar urdhrin e Gjykatës duke vendosur në sekuestro llogaritë e Rezart Taçit. Mësohet se Taçit i janë bllokuar 1,3 mln dollarë  në 16 banka, nga të cilat 600 mijë euro u sekuestruan në llogarinë e djalit të tij të mitur pak ditë më parë pasi nisën t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.008Z

Tirana në KOLAPS të plotë, bllokohen të gjitha rrugët

Kryeqyteti është përballur me një trafik të frikshëm mëngjesin e sotëm. Rrugët kryesore të saj janë bllokuar prej orësh. Shkak për këtë mendohet se është bërë fillimi i vitit të ri shkollor dhe reshjet e shiut. Kryebashkiaku Lulzim Basha premtoi se do ta zgjidhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.664Z

Bllokohen 20 subjekte inertesh në lumin Mat

Aksioni Shfrytëzimi pa kriter i lumit Mat në nxjerrjen e inerteve ka sjellë reagim të institucioneve shtetërore. Policia e rendit ka nisur një aksion për bllokimin dhe verifikimin e të gjitha pikave që marrin inerte në lumin Mat. Aksioni i policisë është shtrirë në të gjithë gjatës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.922Z

Kakavijë, bllokohen 1.124 telefona celularë kontrabandë

Policia kufitare e Kakavijës në bashkëpunim me Strukturat e Antikontrabandës të Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave, kanë sekuestruar 1.124 telefona celularë të padeklaruar në degën e doganës në Kakavijë, me qëllim shitjen e tyre në treg në mënyrë jo të ligjshme. Telefonat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.685Z

Bllokohen 163 kg mjaltë në Llogora

AKU  Autoriteti i Kontrollit Ushqimor ka zhvilluar dy aksione dje në qytetin e Vlorës dhe atë të Durrësit, duke mbyllur një sërë aktivitetesh. Në Llogora është bllokuar një sasi prej 163 kilogramësh mjaltë dhe shkak për këtë është bërë mungesa e kushteve higjieno-sanitare në a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.615Z

Rinas/ Bllokohen për 4 orë pasagjerët e Blue Panorama

Mbi 80 udhëtarë, ndër të cilët nëna me fëmijë të vegjël dhe të moshuar, janë bllokuar në Rinas dhe vazhdojnë të qëndrojnë në aeroport, ndërsa prisnin të udhëtonin me avionin e linjës Blue Panorama. Udhëtarët kanë prerë biletat për në Bergamo dhe avioni duhej të nisej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.270Z

Fund marrëzisë, bllokohen dhe blogjet personale në wordpress

Shumë posedues të tyre aludojnë për censurë Nisma për bllokimin e lojërave të fatit online prek edhe faqet online të WordPress në Shqipëri. Dje, dhjetëra persona, teksa janë përpjekur të hyjnë në blogjet personale, u ka dalë përpara tabela e bllokimit, sipas së cilës u komunikoh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama