Rezultate te kerkimit per termin: +Bllokohen

Total: 3784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.664Z

Bllokohen 20 subjekte inertesh në lumin Mat

Aksioni Shfrytëzimi pa kriter i lumit Mat në nxjerrjen e inerteve ka sjellë reagim të institucioneve shtetërore. Policia e rendit ka nisur një aksion për bllokimin dhe verifikimin e të gjitha pikave që marrin inerte në lumin Mat. Aksioni i policisë është shtrirë në të gjithë gjatës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.922Z

Kakavijë, bllokohen 1.124 telefona celularë kontrabandë

Policia kufitare e Kakavijës në bashkëpunim me Strukturat e Antikontrabandës të Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave, kanë sekuestruar 1.124 telefona celularë të padeklaruar në degën e doganës në Kakavijë, me qëllim shitjen e tyre në treg në mënyrë jo të ligjshme. Telefonat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.685Z

Bllokohen 163 kg mjaltë në Llogora

AKU  Autoriteti i Kontrollit Ushqimor ka zhvilluar dy aksione dje në qytetin e Vlorës dhe atë të Durrësit, duke mbyllur një sërë aktivitetesh. Në Llogora është bllokuar një sasi prej 163 kilogramësh mjaltë dhe shkak për këtë është bërë mungesa e kushteve higjieno-sanitare në a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.615Z

Rinas/ Bllokohen për 4 orë pasagjerët e Blue Panorama

Mbi 80 udhëtarë, ndër të cilët nëna me fëmijë të vegjël dhe të moshuar, janë bllokuar në Rinas dhe vazhdojnë të qëndrojnë në aeroport, ndërsa prisnin të udhëtonin me avionin e linjës Blue Panorama. Udhëtarët kanë prerë biletat për në Bergamo dhe avioni duhej të nisej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.270Z

Fund marrëzisë, bllokohen dhe blogjet personale në wordpress

Shumë posedues të tyre aludojnë për censurë Nisma për bllokimin e lojërave të fatit online prek edhe faqet online të WordPress në Shqipëri. Dje, dhjetëra persona, teksa janë përpjekur të hyjnë në blogjet personale, u ka dalë përpara tabela e bllokimit, sipas së cilës u komunikoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.278Z

Itali, bllokohen 145 kg marijuanë, pranga shqiptarit

Policia italiane ka arritur të  sekuestrojë sot rreth 145 kilogramë marijuanë, gjatë një aksioni të organizuar në bregdetin e Salentos, në Leçe. Karabinierët italianë kanë bërë të mundur arrestimin e 27-vjeçarit shqiptar Ernest Isufaj, me akuzën për trafikut ndërkombëtarë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.499Z

VIDEO LAJM/ Bllokohen 80 makina të shtrenjta në Tiranë

Policia e Tiranës ka nisur një operacion të gjerë për bllokimin e gjithë makinave të vjedhura apo pa dokumente. Operacioni i koduar Luks ka nisur në orët e paradites dhe deri rreth orës 14:00 u kontrolluan dhe verifikuan rreth 250 automjete të ndryshme. Ndër to janë bllokuar 80 autom

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama