Rezultate te kerkimit per termin: +Bllokohen

Total: 3784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.685Z

Bllokohen 163 kg mjaltë në Llogora

AKU  Autoriteti i Kontrollit Ushqimor ka zhvilluar dy aksione dje në qytetin e Vlorës dhe atë të Durrësit, duke mbyllur një sërë aktivitetesh. Në Llogora është bllokuar një sasi prej 163 kilogramësh mjaltë dhe shkak për këtë është bërë mungesa e kushteve higjieno-sanitare në a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.615Z

Rinas/ Bllokohen për 4 orë pasagjerët e Blue Panorama

Mbi 80 udhëtarë, ndër të cilët nëna me fëmijë të vegjël dhe të moshuar, janë bllokuar në Rinas dhe vazhdojnë të qëndrojnë në aeroport, ndërsa prisnin të udhëtonin me avionin e linjës Blue Panorama. Udhëtarët kanë prerë biletat për në Bergamo dhe avioni duhej të nisej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.270Z

Fund marrëzisë, bllokohen dhe blogjet personale në wordpress

Shumë posedues të tyre aludojnë për censurë Nisma për bllokimin e lojërave të fatit online prek edhe faqet online të WordPress në Shqipëri. Dje, dhjetëra persona, teksa janë përpjekur të hyjnë në blogjet personale, u ka dalë përpara tabela e bllokimit, sipas së cilës u komunikoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.278Z

Itali, bllokohen 145 kg marijuanë, pranga shqiptarit

Policia italiane ka arritur të  sekuestrojë sot rreth 145 kilogramë marijuanë, gjatë një aksioni të organizuar në bregdetin e Salentos, në Leçe. Karabinierët italianë kanë bërë të mundur arrestimin e 27-vjeçarit shqiptar Ernest Isufaj, me akuzën për trafikut ndërkombëtarë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.499Z

VIDEO LAJM/ Bllokohen 80 makina të shtrenjta në Tiranë

Policia e Tiranës ka nisur një operacion të gjerë për bllokimin e gjithë makinave të vjedhura apo pa dokumente. Operacioni i koduar Luks ka nisur në orët e paradites dhe deri rreth orës 14:00 u kontrolluan dhe verifikuan rreth 250 automjete të ndryshme. Ndër to janë bllokuar 80 autom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.340Z

Mirditë, bllokohen 3 kamionëme krom, ishin pa dokumente

Të tjera rreth shkrimit Bllokohen në Lezhë 19 kamionë me krom MIRDITË - Bllokohen edhe 3 kamionë të tjerë të ngarkuar me mineral kromi. Ngarkesa u bllokua rreth orës 23:00 të natës së mbrëmshme në segmentin Rrëshen-Rubik në rrugë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.493Z

Urdhëri i Tahirit, bllokohen dy pallate pa leje në Tiranë

Policia e Tiranës ka bllokuar dy palate në ndërtim, të cilët janë pa leje. Sipas policisë, dy pallatet janë në fazën e ndërtimit në afërsi të Liqenit Artificial në Tiranë dhe për këtë u procedua edhe inspektori i ndërtimit të komunës Farkë. Në këtë komunë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama