Rezultate te kerkimit per termin: +Bllokohen

Total: 3784
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.270Z

Fund marrëzisë, bllokohen dhe blogjet personale në wordpress

Shumë posedues të tyre aludojnë për censurë Nisma për bllokimin e lojërave të fatit online prek edhe faqet online të WordPress në Shqipëri. Dje, dhjetëra persona, teksa janë përpjekur të hyjnë në blogjet personale, u ka dalë përpara tabela e bllokimit, sipas së cilës u komunikoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.278Z

Itali, bllokohen 145 kg marijuanë, pranga shqiptarit

Policia italiane ka arritur të  sekuestrojë sot rreth 145 kilogramë marijuanë, gjatë një aksioni të organizuar në bregdetin e Salentos, në Leçe. Karabinierët italianë kanë bërë të mundur arrestimin e 27-vjeçarit shqiptar Ernest Isufaj, me akuzën për trafikut ndërkombëtarë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.499Z

VIDEO LAJM/ Bllokohen 80 makina të shtrenjta në Tiranë

Policia e Tiranës ka nisur një operacion të gjerë për bllokimin e gjithë makinave të vjedhura apo pa dokumente. Operacioni i koduar Luks ka nisur në orët e paradites dhe deri rreth orës 14:00 u kontrolluan dhe verifikuan rreth 250 automjete të ndryshme. Ndër to janë bllokuar 80 autom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.340Z

Mirditë, bllokohen 3 kamionëme krom, ishin pa dokumente

Të tjera rreth shkrimit Bllokohen në Lezhë 19 kamionë me krom MIRDITË - Bllokohen edhe 3 kamionë të tjerë të ngarkuar me mineral kromi. Ngarkesa u bllokua rreth orës 23:00 të natës së mbrëmshme në segmentin Rrëshen-Rubik në rrugë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.493Z

Urdhëri i Tahirit, bllokohen dy pallate pa leje në Tiranë

Policia e Tiranës ka bllokuar dy palate në ndërtim, të cilët janë pa leje. Sipas policisë, dy pallatet janë në fazën e ndërtimit në afërsi të Liqenit Artificial në Tiranë dhe për këtë u procedua edhe inspektori i ndërtimit të komunës Farkë. Në këtë komunë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.230Z

Moratoriumi i gjuetisë, bllokohen të gjitha armët e gjuetisë

Ministria e Mjedisit dhe ajo e Brendshme do të bllokojnë të gjitha armët e gjahut në vend. Çdo armë e tillë që kapet, do të cilësohet si armëmbajtje pa leje, ndërkohë që ndalohet edhe shitja e çdo materiali që ka lidhje me gjuetinë. Kjo masë do të shoqërohet me të tjera, të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.289Z

Foto/ Rruga e ngushtë, bllokohen qindra pushues në Vuno

Foto 1 nga 6 Qindra pushues që kanë zgjedhur plazhet e Jugut janë bllokuar paradite në Vuno. Rruga e ngushtë njëkalimshe e këtij fshati u bë e pakalushme. Vargu i automjeteve arriti në disa kilometra në drejtim të Vlorës, por edhe në krahun tjetër, siç e tregojnë këto foto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama