Rezultate te kerkimit per termin: +Blunt

Total: 268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.280Z

James Blunt, klip për Kosovën (VIDEO)

Share Këngëtari i njohur britanik, James Blunt, ka treguar përvojën e tij në Kosovë, në kohën kur ishte ushtar i NATO-s, me anë të një klipi. Në videoklipin e tij më të ri në këngën No bravery, Blunt ka pasqyruar Kosovën e pasluftës. Këngëtari i njohur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.497Z

DJ Blunt me diamant ne gjoks

DJ Blunt i njohur si kreativ dhe tejet origjinal në fushen e muzikes, së fundi është duke e përgatitur projektin e radhes me bashkëpuntorin e tij Real 1. Gjithashtu, Blunt ka në plan edhe disa bashkepunime, përfshirë këtu projektin me Luanen. AdPlatf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.337Z

‘James Blunt vdes nga zemra’

TIRANË- James Blunt është zgjuar sot duke lexuar nëpër internet se ai ka vdekur nga një infarkt në zemër. Lajmi i maskuar sikur ishte i CNN ishte aploduar në benkling.com duke njoftuar vdekjen e papritur të Blunt. Personi që monitoron faqen, Ben

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.712Z

Blunt, ambasadori britanik ne Prishtine

Britania e Madhe njoftoi dje emerimin e ambasadorit te saj te pare ne Kosove, qe shpalli te dielen pavaresine. "David Graeme Blunt u emerua ambasador i Madherise se Saj ne Republiken e Kosoves", njoftoi Ministria britanike e Puneve te Jashtme. Blunt ishte shefi i perfaqesise britanike, tashme ambasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.362Z

James Blunt këndon sot në Tiranë

  Këngëtari britanik ndalon për herë të parë në Shqipëri gjatë turit botëror Këngëtari i njohur për publikun shqiptar me hitet e përbotshme “You’re beautiful”, “Goodbye My Lover” apo “1973”, për herë të parë këndon në Tiranë sont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

James Blunt n Tiran

Kngtari i famshm britank James Blunt, sot n mbrmje do t kndoj live n stadiumin Qemal Stafa n Tiran. N nj konferenc pr shtyp, n Tiran, Blunt shprehet se Do t bj nj tur botror, kshtu q edhe Shqipria bnte pjes n kto ture, duke qn se sht pjes e ksaj bote. Kam shum miq t mir shqiptar q jetojn n Angli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.313Z

Blunt: Pengu i jetës time, Universiteti!

Emily Blunt E mërkurë, 2 mars 2011, NOA- Aktorja Britanike Emily Blunt deklaron se një ndër gabimet më të rënda në jetën e saj është mungesa e arsimit universitar. “Unë do të dëshiroja ta kem atë përvojë dhe t’i kem përjetuar ato mom

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama