Rezultate te kerkimit per termin: +Blunt

Total: 268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.411Z

Daffy nuk eshte ndare nga Blunt

pKohe me pare u fol se kengetarja Dafina Zeqiri po kalon ne momente krize sa i perket lidhjes se saj me reperin Dj Blunt per shkak qe se fundmi ajo nuk eshte pare bashke me te ne koncertet neper te cilat ka qene e angazhuarp pPor Dafina eshte treguar shume e shpejte qe te kunderpergjigjet duke e pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.103Z

Dj Blunt po mbetet pa flokë (Foto)

Dj Blunt këtë verë nuk ka qenë aq i zhurmshëm sa verave të tjera. Pos lansimit të këngës "Xhinset", nuk kishte risi të tjera nga ai. A e ka humbur sensin pë të bërë hite, apo thjesht kështu kanë rrjedhur gj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.317Z

Era Istrefi zëri favorit i Dj Blunt

 Dyshja e njohur Dj Blunt dhe Real 1 para pak kohe kanë publikuar këngën e tyre më të re “Xhinset”, të cilës ia kanë bashkangjitur edhe videoklipin i cili u prit dhe u komentua pozitivisht nga fansat. Në një intervistë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.122Z

James Blunt: Fjalët e mia për Kosovën u keqinterpretuan

Këngëtari i njohur britanik, James Blunt, është ankuar se mediat serbe kanë keqinterpretuar një deklaratë rreth rolit të tij gjatë bombardimeve të NATO-s në Serbi. ”Javën e kaluar në emisionin Top Gear, kam folur rreth asaj se si një vendim i gabuar i Komandantit të NATO-s gati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.322Z

James Blunt me album të ri Moon Landing

Krijuesi i hitit `Beautiful` James Blunt  i cili qëndroi një vit larg nga muzika, dhe  realizoi albumin më të suksesshëm në karrierë pas përfundimit të luftës në Kosovë “Back to Bedlam”, ku ai ishte pjesë e ushtrisë britanike, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.889Z

Luana me Dj Blunt & Real 1

Bukuroshja e Top Medias, Luana Vjollca ka dalë nga studiot e Top Channel tek Piramida dhe i është drejtuar lokalit përballë. Ajo është takuar me Dj Blunt dhe Real 1 dhe ne kemi mësuar edhe arsyen e këtij takimi. Prezantuesja që tashmë edhe k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.582Z

DJ Blunt dhe Marina po sjellin bashkëpunim?

Nuk ka shumë kohë që Dj Blunt ka deklaruar se në muajin janar ai dhe Real 1 do të sjellin një baladë e cila është në bashkëpunim me një këngëtare të re por nuk ka treguar se kush është ajo. Po ashtu, edhe Marina ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama