Rezultate te kerkimit per termin: +Blunt

Total: 268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.821Z

James Blunt për Houston

Blunt ka fituar famë, duke i kënduar të bukurës në këngës “Your Beautiful” por kësaj radhe, ai i këndon madhështores Ëhitney Houston, në baladën akustike kushtuar asaj. 39 vjeqari nga Britania, ka zgjedhur vargje shum&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.969Z

Blunt dëshironte të ishte djalë

Nga Express më 20 dhjetor 2010 në ora 11:14 Emily Blunt ka thënë se kur ishte e re kishte dëshirë të ishte djalë. Aktorja e filmit “Young Victoria” që luan princeshën në filmin “Gulliver’s Travels”, ka pranuar se ajo tani argëtohet shumë por kur ishte fëmij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.013Z

Dj Blunt: Ana e e mirë dhe e keqe e famës

Dj Blunt padyshim që është një nga DJ-të absolutisht më të njohur në Kosovë e Shqipëri. Blunt, është “shënjesëtër” e këngëtarëve më të famshëm, të cilët duan të bashk&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.660Z

DJ Blunt: Me Dafinën më shumë se miq

Reperi nga Kosova, Dj Blunt, së fundmi është përfolur shumë nga mediat, lidhur me shoqërimin e tij me Dafina Zeqirin. Ai ka folur për marrëdhënien e "komplikuar" që ka me Dafinën, që megjithëse i kalon kufijtë e miq&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.071Z

Blunt: Do isha shumë e lumtur nëse një regjisor do më kërkonte të shëndoshem

Emily Blunt E enjte, 3 shkurt 2011, NOA- Aktorja e Hollivudit Emily Blunt ka deklaruar se dëshiron të shëndoshet. “Do më pëlqente të isha e shëndoshë. Matt Damon ka thënë se për të interpretuar rolin në filmin “The Informant” hante çdo dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.732Z

Blunt ju thotë: Ju dua (Foto)

Reperi i njohur Dj Blunt sot është zgjuar me shumë pozitivistet. Ai ka postuar një fotografi në rrjetin Instagram ku ka shkruar “mirëmëngjesi, ju dua”. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Siç duket përkrahja e madhe e fansav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.153Z

James Blunt publikoi një film dokumentar për Kosovën

Përjetimet e tij gjatë luftës në Kosovë, si dhe në vizitën që i bëri më vonë pasi fitoi famë si këngëtar, James Blunt i ka shndërruar në një film dokumentar, i publikuar këto ditë në Youtube. Aty Jame

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama