Rezultate te kerkimit per termin: +Blunt

Total: 268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.712Z

Blunt, ambasadori britanik ne Prishtine

Britania e Madhe njoftoi dje emerimin e ambasadorit te saj te pare ne Kosove, qe shpalli te dielen pavaresine. "David Graeme Blunt u emerua ambasador i Madherise se Saj ne Republiken e Kosoves", njoftoi Ministria britanike e Puneve te Jashtme. Blunt ishte shefi i perfaqesise britanike, tashme ambasa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.362Z

James Blunt këndon sot në Tiranë

  Këngëtari britanik ndalon për herë të parë në Shqipëri gjatë turit botëror Këngëtari i njohur për publikun shqiptar me hitet e përbotshme “You’re beautiful”, “Goodbye My Lover” apo “1973”, për herë të parë këndon në Tiranë sont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

James Blunt n Tiran

Kngtari i famshm britank James Blunt, sot n mbrmje do t kndoj live n stadiumin Qemal Stafa n Tiran. N nj konferenc pr shtyp, n Tiran, Blunt shprehet se Do t bj nj tur botror, kshtu q edhe Shqipria bnte pjes n kto ture, duke qn se sht pjes e ksaj bote. Kam shum miq t mir shqiptar q jetojn n Angli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.313Z

Blunt: Pengu i jetës time, Universiteti!

Emily Blunt E mërkurë, 2 mars 2011, NOA- Aktorja Britanike Emily Blunt deklaron se një ndër gabimet më të rënda në jetën e saj është mungesa e arsimit universitar. “Unë do të dëshiroja ta kem atë përvojë dhe t’i kem përjetuar ato mom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.590Z

Kosova Blunt Shmanga luften e re boterore

Ndonese nuk preferon te flase per eksperiencen e tij ushtarake kengetari britanik James Blunt ka deklaruar se gjate kohes qe ka sherbyer ne Kosove ka shmangur luften e trete boterore. Deklaraten e tij kengetari i hit-it You are beautiful e ka bere ne nje interviste per gazeten prestigjoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.480Z

Dj Blunt: Nuk jam ndarë nga Real1

Dj Blunt dhe Real 1 janë ndarë dhe nuk do të bashkëpunojnë me njëri-tjetrin. Kështu së paku kanë raportuar mediat shqiptare. Por  Dj Blunt konfirmon për Opinion. al se këto lajme nuk janë aspak të vërteta. “Nuk jemi nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.411Z

Daffy nuk eshte ndare nga Blunt

pKohe me pare u fol se kengetarja Dafina Zeqiri po kalon ne momente krize sa i perket lidhjes se saj me reperin Dj Blunt per shkak qe se fundmi ajo nuk eshte pare bashke me te ne koncertet neper te cilat ka qene e angazhuarp pPor Dafina eshte treguar shume e shpejte qe te kunderpergjigjet duke e pu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama