Rezultate te kerkimit per termin: +Blunt

Total: 268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

James Blunt n Tiran

Kngtari i famshm britank James Blunt, sot n mbrmje do t kndoj live n stadiumin Qemal Stafa n Tiran. N nj konferenc pr shtyp, n Tiran, Blunt shprehet se Do t bj nj tur botror, kshtu q edhe Shqipria bnte pjes n kto ture, duke qn se sht pjes e ksaj bote. Kam shum miq t mir shqiptar q jetojn n Angli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.313Z

Blunt: Pengu i jetës time, Universiteti!

Emily Blunt E mërkurë, 2 mars 2011, NOA- Aktorja Britanike Emily Blunt deklaron se një ndër gabimet më të rënda në jetën e saj është mungesa e arsimit universitar. “Unë do të dëshiroja ta kem atë përvojë dhe t’i kem përjetuar ato mom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.590Z

Kosova Blunt Shmanga luften e re boterore

Ndonese nuk preferon te flase per eksperiencen e tij ushtarake kengetari britanik James Blunt ka deklaruar se gjate kohes qe ka sherbyer ne Kosove ka shmangur luften e trete boterore. Deklaraten e tij kengetari i hit-it You are beautiful e ka bere ne nje interviste per gazeten prestigjoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.480Z

Dj Blunt: Nuk jam ndarë nga Real1

Dj Blunt dhe Real 1 janë ndarë dhe nuk do të bashkëpunojnë me njëri-tjetrin. Kështu së paku kanë raportuar mediat shqiptare. Por  Dj Blunt konfirmon për Opinion. al se këto lajme nuk janë aspak të vërteta. “Nuk jemi nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.411Z

Daffy nuk eshte ndare nga Blunt

pKohe me pare u fol se kengetarja Dafina Zeqiri po kalon ne momente krize sa i perket lidhjes se saj me reperin Dj Blunt per shkak qe se fundmi ajo nuk eshte pare bashke me te ne koncertet neper te cilat ka qene e angazhuarp pPor Dafina eshte treguar shume e shpejte qe te kunderpergjigjet duke e pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.103Z

Dj Blunt po mbetet pa flokë (Foto)

Dj Blunt këtë verë nuk ka qenë aq i zhurmshëm sa verave të tjera. Pos lansimit të këngës "Xhinset", nuk kishte risi të tjera nga ai. A e ka humbur sensin pë të bërë hite, apo thjesht kështu kanë rrjedhur gj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.317Z

Era Istrefi zëri favorit i Dj Blunt

 Dyshja e njohur Dj Blunt dhe Real 1 para pak kohe kanë publikuar këngën e tyre më të re “Xhinset”, të cilës ia kanë bashkangjitur edhe videoklipin i cili u prit dhe u komentua pozitivisht nga fansat. Në një intervistë për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama