Rezultate te kerkimit per termin: +Blunt

Total: 268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.590Z

Kosova Blunt Shmanga luften e re boterore

Ndonese nuk preferon te flase per eksperiencen e tij ushtarake kengetari britanik James Blunt ka deklaruar se gjate kohes qe ka sherbyer ne Kosove ka shmangur luften e trete boterore. Deklaraten e tij kengetari i hit-it You are beautiful e ka bere ne nje interviste per gazeten prestigjoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.480Z

Dj Blunt: Nuk jam ndarë nga Real1

Dj Blunt dhe Real 1 janë ndarë dhe nuk do të bashkëpunojnë me njëri-tjetrin. Kështu së paku kanë raportuar mediat shqiptare. Por  Dj Blunt konfirmon për Opinion. al se këto lajme nuk janë aspak të vërteta. “Nuk jemi nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.411Z

Daffy nuk eshte ndare nga Blunt

pKohe me pare u fol se kengetarja Dafina Zeqiri po kalon ne momente krize sa i perket lidhjes se saj me reperin Dj Blunt per shkak qe se fundmi ajo nuk eshte pare bashke me te ne koncertet neper te cilat ka qene e angazhuarp pPor Dafina eshte treguar shume e shpejte qe te kunderpergjigjet duke e pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.103Z

Dj Blunt po mbetet pa flokë (Foto)

Dj Blunt këtë verë nuk ka qenë aq i zhurmshëm sa verave të tjera. Pos lansimit të këngës "Xhinset", nuk kishte risi të tjera nga ai. A e ka humbur sensin pë të bërë hite, apo thjesht kështu kanë rrjedhur gj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.317Z

Era Istrefi zëri favorit i Dj Blunt

 Dyshja e njohur Dj Blunt dhe Real 1 para pak kohe kanë publikuar këngën e tyre më të re “Xhinset”, të cilës ia kanë bashkangjitur edhe videoklipin i cili u prit dhe u komentua pozitivisht nga fansat. Në një intervistë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.122Z

James Blunt: Fjalët e mia për Kosovën u keqinterpretuan

Këngëtari i njohur britanik, James Blunt, është ankuar se mediat serbe kanë keqinterpretuar një deklaratë rreth rolit të tij gjatë bombardimeve të NATO-s në Serbi. ”Javën e kaluar në emisionin Top Gear, kam folur rreth asaj se si një vendim i gabuar i Komandantit të NATO-s gati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.322Z

James Blunt me album të ri Moon Landing

Krijuesi i hitit `Beautiful` James Blunt  i cili qëndroi një vit larg nga muzika, dhe  realizoi albumin më të suksesshëm në karrierë pas përfundimit të luftës në Kosovë “Back to Bedlam”, ku ai ishte pjesë e ushtrisë britanike, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të pub

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama