Rezultate te kerkimit per termin: +Boccone

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.842Z

Poezitë e Faslli Halititbefasojnë kritikën italiane

Përkthehet poezia në italisht. Tre autorë italianë komentojnë poezitë e botuara në revistën: "L'ombra delle parole"(Hija e fjalëve)George Linguaglossa, poet dhe një ndër kritikët e mëdhenj të poezisë italia

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama