Rezultate te kerkimit per termin: +Borussian

Total: 75
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.061Z

Xhaka nga shtëpia, mesazh Monchengladbachut (Foto)

Granit Xhaka i cili vazhdon të vuaj suspendimin e ndalesës për t’u paraqitur në Bundesligë, i ka dhënë mbështetje nga shtëpia skuadrës së tij, Borussia Monchengladbach. Monchengladbach po luan në udhëtim te Mainz, ndërsa Xha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.698Z

M’Gladbach i Xhakës, i merr pikë Leverkusenit

Borussia Moenchengladbach, është kthyer me një pikë nga udhëtimi te Bayer Leverkusen. Skuadra e Granit Xhakës, luajti barazim 1:1.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Calhanoglu në minutën e 18’, shënoi për vendasit, ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.972Z

Trofeu i parë për Guardiolan – Shaqiri mposht Xhakën

Pep Guardiola ka fituat trofeun e parë me Bayernin. Bavarezët kanë fituar në finale të Kupës Telekom duke e mposhtur Borussia Moenchengladbach me rezultat të thellë 5:1 Në pjesën e parë kampioni i Evropës shënoi tri herë, pas Rib

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.443Z

Dortmund, kundërshtar serioz i Bayernit

Ish portieri gjerman, Oliver Kahn mendon se Borussia Dortmundi do të jetë kundërshtar i fortë për Bayern Munichun në luftën për titull të kampionit në Bundesliga. Bavarezët udhëhiqnin ndaj kampionëve aktualë deri javë më parë, por ata dështuan në xhiron e fundit ndaj Mainzit dhe u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.854Z

Ekipet angleze kerkojne Granit Xhaken

Granit Xhaka mund te largohet nga Borussia Monchengladbach ne fundin e ketij sezoni citon Supersportbr br Futbollisti kosovar ka terhequr vemendjen e disa skuadrave flitej per Interin dhe Lazion por tani edhe ate te ekipeve anglezebr br Babai i lojtarit Rakip Xhaka i cili foli per LazioNews24 pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Grushte mes Lewandowskit dhe Kingsley Comanit në stërvitje

Situata aspak e qetë te Bayerni i Mynihut, edhe pse kampionët e Gjermanisë morën kryesimin pasi shkatërruan 5-0 Borussian e Dortmundit. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman janë konfliktuar mes tyre, përplasje që ka shkuar deri te shkëmbimet e grusht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.543Z

Xhaka fiton, mbetet në zonën e Ligës së Kampionëve

Borussia Moenchengladbach është kthyer me pikë të plota nga udhëtimi në Stuttgart, duke mposhtur skuadrën që mban po këtë emër me rezultat 0:1. Për 90 minuta në këtë ndeshje, u paraqit edhe mesfushori Granit Xhaka, që n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama