Rezultate te kerkimit per termin: +Bratislav

Total: 180
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.441Z

Ultimatum për Nikolicin

Me bekimin e kryetarit të Shtërpcës, Bratislav Nikolic, në këtë komunë po veprojnë rojet e pyjeve të “Serbia Shuma” brenda një strukture organizative, që njihet si Parku Nacional i Republikës së Serbisë. Këta persona po i markojnë drunjtë në Malet e Sharrit me vula dhe do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.517Z

Percaktohen ciftet e raundit te trete te Champions dhe Europa Lige

Përcaktohen çiftet e raundit të tretë të dy kompeticioneve Champions dhe Europa Ligë. Kampionia Skënderbeu nëse realizon mrekullinë, duke eliminuar Apoeli-n do të ndeshet me fituesen e çiftit Bratislavë-Kostan. Ndërsa në E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.780Z

Policia serbe, aksion ne Presheve

Policia serbe ka zhivlluar mengjesin e sotem ne Presheve nje operacion per nderprerjen e kanaleve te trafikut te armeve. Lajmin e bejne te ditur mediat ballkanase, sipas te cilave operacioni ishte kunder atyre qe autoritetet serbe i quajne “grupe terroriste shqiptare”. Burime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.427Z

Nishani: Projektet madhore rajonale, vepra që do rrisin frymëmarrjen ekonomike

14-06-2013 / Gazeta 55 Presidenti i Republikës merr pjesë në samitin e 18-të të Presidentëve të Evropës Qendrore, Bratislavë 2013  Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka shprehur bindjen se “projekte madhore rajonale si gazsjell&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.453Z

Ministri Gashiq: Më pëlqejnë gazetaret që bien lehtë në gjunjë

Ministri i Mbrojtjes së Serbisë Bratislav Gashiq të dielën në Tërstenik ka bërë një deklaratë skandaloze. Gashiq veprimin e një gazetarje e cila kishte rënë në gjunjë vetëm që të shmangej nga kuadri i kamermani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.936Z

Ushtria ne mbrojtje te Vui

0 brbr SSSAbrASS brbrSiguria e Kryeministrit serb Aleksandar Vui eshte e kercenuar seriozisht Deklarata vjen nga Ministri i Mbrojtjes Bratislav Gashic Ky i fundit u shpreh per agjencise serbe te lajmeve Tanjug se ushtria serbe eshte e pergatitur ti ofroje mbrojtje Kryeministrit Vuibrbr brbrMinistri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.628Z

Terry, Cahill, Ivanovic, çfarë goli!(Video)

Chelsea ka kaluar në epërsi në Paris, ndaj vendasve të PSG, në ndeshjen e vlefshme të Ligës së Kampionëve. Ishte mbrojtësi Bratislav Ivanovic që shënoi golin për skuadrën e Jose Mourinhos, pas një aksioni ku të për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama