Rezultate te kerkimit per termin: +Brazil

Total: 7277
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.007Z

Ja bukuroshja që ndau Neymar nga e fejuara- FOTO

BRAZIL - Zbulohet arsyeja e ndarjes së futbollistit Neymar dhe Bruna Marquezine. Sipas revistave Gossip në Brazil, ylli i Barcelonës e ka tradhtuar ish të fejuarën e tij, aktoren e telenovelave, me Laryssa Oliveira. Bukuroshja 25-vjeçare braziliane është nj&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.428Z

Miss Bum Bum debohet nga kombetarja portugeze

Lamtumire Miss Bum Bum Keqardhje dhe merzitje per shume tifoze te cdo kombetareje ne Brazil 2014 qe shpresonin te takoheshin me Andresa Urach ish-e dashura e mundshme e Kristiano Ronaldosbr br Showgirl-i brazilian eshte debuar nga stervitja e Portugalise ne Kampinas ku punonte per llogari te telev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.767Z

“Neymari i ri” në Angli, te skuadra e njohur

Pasardhësi i braziliani Neymar, Kenedy, është rrugës për t’u transferuar në Evropë. Talenti i ri, po kërkohet nga gjiganti anglez, Manchester United. 18 vjeçari në Brazil po konsiderohet si Neymari i ri, ndërsa United është i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.081Z

Presidentja e Brazilit hidhet ne gjyq

brbrSenati ne Brazil votoi te coje ne gjyq presidenten e vendit Dilma Rusef 55 senatore votuan pro dhe 22 kunder gjykimit te kryetares se shtetit dhe per ta pezulluar ate per 180 dite periudhe qe pritet te zgjase procesi Rusef akuzohet per manipulim me fondet per te fshehur gjendjen e financave te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.691Z

“Teoria e ‘sovranitetit ushqimor’, e formuluar nga disa grupe marksiste-leniniste në Brazil”

Kryeministri Sali Berisha përuron fillimin e punimeve të rrugës Farkë-Baldushk, pjesë e segmentit Elbasan-Tiranë. Ironizon programin elektoral të Edi Ramës. TIRANE - Kryeministri Sali Berisha reagoi dje ndaj programit marksist-leninist që kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, i serviri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.441Z

Adriano, drejt Brazilit. Sulmuesi, sherr me Murinjon

Nga Altin Latifi Pas përplasjes me teknikun Murinjo, Adriano duket sërish drejt largimit për në Brazil. Sulmuesi shkoi me vonesë në stërvitje dhe u dërgua në shtëpi nga trajneri portugez. Sherri me Murinjon ka bërë që Adriano të mendojë sërish për rikthimin në Brazil. Sulmuesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.866Z

Hitzfield Ekipet europiane veshtire te fitojne Boterorin

Trajneri i Zvicres Otmar Hitzfield mendon se perfaqesueset europiane do ta kene shume te veshtire te triumfojne ne Kupen e Botes Brazil 2014br br Kompeticioni me madheshtor ne nivel kombetaresh zhvillohet per here te peste ne nje vend te Amerikes se Jugut dhe ne kater rastet e meparshme nuk eshte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama