Rezultate te kerkimit per termin: +Brendeshem

Total: 79
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.758Z

Lube Boshkovski nen pranga

Policia ne Shkup ka arrestuar ish-ministrin e brendeshem Lube Boshkovski. Ne veturen qe mendohet se i perket zotit Boshkovski eshte gjetur arme dhe rreth njeqind mije Euro. Ai po mbahet ne nje stacion policie te Shkupit nderkohe qe nuk jane bere hollesi ne lidhje me motivin e arrestimit. Familjare t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.867Z

Projekti per ujin e pijshem ne Lushnje

Do te hedhin 3.1 milione Euro per ujin e pijshem ne Lushnje, por injoruan publikun. Ne vend te tyre mblodhen punonjes te ujesjelles kanalizimeve. Kjo shkaktoi debate gjate prezantimit te projektit per rikonstruksionin e rrjetit te brendeshem te ujit. Nje nga punonjeset e ujesjellesit debaton me te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.857Z

PS Lehtesira fiskale per fasonet

Partia Socialiste do të mbështesë biznesin fason me lehtësi fiskale. Gjatë një takimi në një ndërmarje fasonerie në Vlorë, deputetja socialiste Valentina Leskaj deklaroi se Partia Socialiste ka propozuar që dhe makineritë q&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.454Z

Turizmi në Seman, plazhi pushtohet nga mushkonjat dhe minjtë

Plazhi Semanit në Fier pushtohet nga mushkonjat, insektet dhe minjtë. Pushuesit të tmerruar ankohen se po pickohen dhe po preken vazhdimisht nga insektetet, vecanërisht nga mushkonjat, duke krijuar një shqetësim serioz për shendetin e tyre.   Sipas Drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.406Z

Deklarate per shtypin e zotit Aldrin Dalipi,zedhenes i kryeministrit Duke Ju falenderuar per pjesmarrjen tuaj desheroj te informoj mbi proritetet e Qeverise ne javen qe sapo nisem duke nenvizuar qe

Deklarate per shtypin e zotit Aldrin Dalipi,zedhenes i kryeministrit Duke Ju falenderuar per pjesmarrjen tuaj desheroj te informoj mbi proritetet e Qeverise ne javen qe sapo nisem duke nenvizuar qe ne fillim se, pervec impenjimeve te perditeshme qeverisese ne funksion te programit, dy do te jene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.494Z

Vizat, Sllovenia dhe Italia, lobojn pr Shqiprin

Sllovenia dhe Italia lobojne për vendosjen e Shqipërisë dhe Bosnjës në të ashtuquajturën "listë të bardhë të Shengenit" sa më shpejt që të jetë e mundur. Në një letër mbeshtetjeje per te dy vendet drejtuar presidences spanjolle te Bashkimit Europian, minist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.170Z

Basha Udhetimi i pare me 14- 15 dhjetor

Menjehere pas votimit te ministrave te Jashtem te Bashkimit Europian ku u miratua heqja e vizave per qytetaret shqiptare ministri i Brendeshem Lulzim Basha eshte shprehur per Alsat se ky votim ka rrezuar murin e fundit qe ndante qytetaret shqiptare nga Europa. Data 14-15 dhjetor sipas Bashes jane di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama