Rezultate te kerkimit per termin: +Burg

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.622Z

Kumanova, 746 vjet burg për të akuzuarit, 7 me burg të përjetshëm

Shtatë pjesëtarë të Grupit të Kumanovës janë dënuar me burgim të përjetshëm. Ndërsa anëtarët e tjerë janë dënuar në total me 746 vjet burg, ndërkohë që vetëm katër prej tyre u liruan nga akuza. Andi Krasniqi, burg i përjetshëm Dem Shehu burg i përjetshëm Fadil Fejzullahu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.103Z

Ushtarët e Shullazit mbeten në burg

Gjykata e Krimeve të Rënda, në seancën e mbajtur këtë të shtunë, ka lënë në arrest me burg shtetasit Endrit Zela dhe Endrit Qyqja. Ndaj këtyre dy personave rëndojnë akuzat e grupit kriminal dhe veprat të kryera në kuadër të këtij grupi, si edhe gjobëvënia në dy raste në dë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.872Z

Vrasja e taksistit, Prokuroria: “Burg përjetë” e 43 vjet e 9 muaj burg autorëve

Një burgim të përjetshëm dhe 43 vjet e 9 muaj burg. Këto janë dënimet që ka kërkuar Prokuroria e Korcës për gjashtë të pandehurit e vrasjes makabre të taksistit Fredi Talelli. Prokuroria gjate shpalljes se pretences kerkoi denim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.964Z

Vrasja makabre e taksistit, një burg përjetë e 43 vjet e 9 muaj burg autorëve

Share Një burgim të përjetshëm dhe 43 vjet e 9 muaj burg. Këto janë dënimet që ka kërkuar Prokuroria e Korçës për gjashtë të pandehurit e vrasjes makabre të taksistit Fredi Talelli, raporton Ora News. Prokuroria gjatë shpalljes se pretencës kërkoi dënim me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.133Z

Burg per rebelet e Hamallajt

Durres- Rebelet e Hamallajt qe sulmuan dhunshem forcat e policise, duke perdorur edhe bomba molotov, mbeten ne qeli, ndersa njeri prej tyre u la i lire per shkak te moshes se mitur. Gjashte prej te arrestuarve te dyshuar nen kater akuza pas perleshjes masive te ndodhur te enjten e kaluar, kane marre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.297Z

FOTOT/ Të martohesh në burg

Një burg i sigurisë së lartë në Kolumbi, ka lejuar 17 të burgosur të martohen. Ceremonia e martesës është bërë pikërisht në ambientet e burgut. 17 nuset të veshura me të bardhë, nuk e kanë bërë rrugën e tyre drejt altarit në një kishë, por kanë kaluar nëpër portat e bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.298Z

Pretenca e Prokurorise Burg perjete Pinarit Delijorgjit dhe Minxollit 132 vite burg per te tjeret

Prokuroria kerkon tri burgime te perjetshme dhe 132 vite per 29 te pandehurit e Gerdecit Pas rreth 150 seancave te zhvilluara prokuroria i ka dhene fund leximit te pretences per 29 te pandehurit e akuzuar per shperthimin tragjik te 15 marsit 2008 ne ish-

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama