Rezultate te kerkimit per termin: +Burimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.152Z

"Bankieri pirat" u zbulua nga vetë banka

VLORË/ Të arrestuarit kishin marrë biznese të ndryshme me qira, ndërkohë që po hetohet për hallkat e kaluara për marrjen e mbi 500 000 eurove Vlorë - Biznese të marra me qira, por edhe paga jo të vogla për të punësuarit në to. Këto janë disa n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.153Z

Shoferi tregoi emrat atyre që e paguan për korrier: Ben Çami një nga pronarët e drogës

Eldi Zahiri, shoferi i kamionit ku u gjetën dhe bllokuan 574 kg hashash, identifikoi Lutfi Shabanin i njohur si Ben Çami, duke e cilësuar si një nga pronarët e drogës së sekuestruar. ABC News ka mësuar se pas arrestimit, 38 vjeçari Zahiri ka treguar emrat e personave që e kishin kontraktu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.138Z

Grabitja në Rinas, dyshime për bashkëpunimin të punonjësve të kompanisë private

Zbardhen detaje të reja për grabitjen në rrugën, Qafë-Kashari Rinas. Burimet pranë grupit hetimor, i thanë ABC News se kompania privat nuk ka njoftuar policinë e shtetit për transportin. Si dhe nuk janë gjetur gëzhoja, që provojnë deklarimet e punonjësve të policisë private, që pret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.443Z

Gjiganti i hotelerisë Hilton vjen në Shqipëri

Rrjeti prestigjioz global i hotelerisë Hilton do të jetë prezent edhe në Shqipëri. Kompania vendase e ndërtimit Enternal Group është nënkontraktuar për të bërë punimet e objektit i cili është i vendosur tek ish-Uzina Enver përgjatë Rrugës së Kavajës, poshtë kryqëzimit të 21 Dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.873Z

Durrës, zjarr në hotel, alarmohen pushuesit

Durrës- Një zjarr i rënë në orët e para të mëngjesit ka vënë në alarm pushuesit në një hotel në bregun e Durrësit. Sipas burimeve zyrtare të policisë, ka qenë ora 04.20 e mëngjesit, kur në një hotel 7 katësh është dhënë alarmi për zjarr. “Flakët janë parë në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.494Z

METE shtyn dy javë tenderin për privatizimin e OSSH-së

Shtyhet tenderi për privatizimin e OSSH-së. Kjo është bërë e ditur dje nga burimet zyrtare të Ministrisë së Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjitikës. Këto burime njoftojnë se Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjitikes në bashkëpunim me IFC-në kanë punuar intensivisht për përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.686Z

Policia: Bllokim jo i qellimshem, po ndertohej

TIRANE - Bllokimi i djeshem i rruges ne Rrogozhine ka bere qe perfaqesues te opozites te akuzojne qe ky ishte nje veprim i qellimshem. Por nga ana tjeter ka qene policia e Tiranes, ajo qe ka reaguar ne lidhje me kete fakt. Burimet zyrtare te uniformave blu kane bere te ditur mbremjen e djeshme se, d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama