Rezultate te kerkimit per termin: +Burimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.686Z

Policia: Bllokim jo i qellimshem, po ndertohej

TIRANE - Bllokimi i djeshem i rruges ne Rrogozhine ka bere qe perfaqesues te opozites te akuzojne qe ky ishte nje veprim i qellimshem. Por nga ana tjeter ka qene policia e Tiranes, ajo qe ka reaguar ne lidhje me kete fakt. Burimet zyrtare te uniformave blu kane bere te ditur mbremjen e djeshme se, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.701Z

Droga në port, policia heton në dy pista

Durrës- Dy janë pistat e hetimit të policisë pas sekuestrimit të 5 kilogramë droge, e dyshuar heroinë, në Portin e Durrësit. Sipas të dhënave nga grupi hetimor, droga dyshohet se mund të ketë pasur si destinacion Italinë. Por sipas tyre nuk përjashtohet mundësia që ajo të transpo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.487Z

Braktis foshnjën e porsalindur në maternitet

POGRADEC POGRADEC– Burimet policore kanë thënë për gazetën “Shekulli “ se dy ditë më parë është braktisur nga nëna e saj një foshnjë e porsalindur. Foshnja kishte lindur më datën 28 mars dhe vetëm një ditë pas lindjes së foshnjës nga një nënë 27 -vje&ccedi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.896Z

Dorezohet nga halli, policia arreston vrasesin e Marie Mbrozit

LEZHE- Rrethohet nga policia por nuk pranon qe te arrestohet. Andon Mbrozi, eshte vetedorezuar kur ka pare se nuk kishte rruge tjeter, pasi ishte rrethuar nga te gjitha anet. 37-vjecari, autor i vrasjes se Marije Mbrozit, kusherira e tij, eshte ndaluar pasi disa jave kerkimesh. Burimet nga policia t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.041Z

Hiqen si angleze, policia kthen pas dy nigeriane

Tirane - Dy nigeriane jane kthyer pas ne aeroportin e Rinasit, pasi kane tentuar te hyjne ne vendin tone, me pasaporta angleze te falsifikuar. Lajmi eshte bere i ditur nga burimet zyrtare te policise se Tiranes, sipas se ciles, jane kthyer nje 43-vjecare dhe nje djale 15 vjec. "Adekunle Stephen Aden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.041Z

Sillen me pranga ne duart, dy te denuar me nga 10 vjet burg

TIRANE - Sillen me pranga ne duar nga Greqia, dy persona te kerkuar ne vendin tone per krime te ndryshme. Burimet zyrtare te Policise se Shtetit, thane se, Interpol Tirana, ne bashkepunim me Interpol Athinen, kane ekstraduar diten e djeshme nga Athina drejt Shqiperise, nje 38-vjecar nga Fieri, i den

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.211Z

Vihet nen hetim per tjetersim toke, ish-kreu i Kthimit te Pronave

Durres - Tjetersimi i prones, ka bere qe Policia e Durresit, te nise hetimet ndaj nje ish-zyrtarit te Komisionit te Kthimit te Pronave, ne komunen e Ishmit. Burimet zyrtare nga policia e qytetit bregdetar thane se ish-zyrtari i larte vendor, Gege Ndoja, eshte proceduar penalisht pasi eshte gjetur pe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama