Rezultate te kerkimit per termin: +Carlo +Ancelotti

Total: 1395
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.282Z

Ne pikepyetje e ardhmja e Carlo Ancelotti

0 brbr SSSAbrASS brbrDo te qendroje apo do te largohet nga Real Madrid italiani Carlo Ancaelotti Vete trajneri ka dashur te sqaroje poziten duke thene se deshira e tij eshte te vijoje punen me ekipin madrilen Pas nje sezoni te deshtuar mediat spanjolle kane shkruar se Carlo Ancelotti do te zevendes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.416Z

Carlo Ancelotti vjen në Tiranë

Trajneri i Bajern Mynichut, Carlo Ancelotti do të udhëtojë drejt Tiranës. Në sallën Kod në Kryeministri ai do të flasë për librin e tij, në një bashkëbisedim me kreun e qeverisë shqiptare dhe miq të sportit. Ky takim do të mbahet në datën 2 shtator në orën 18:30. Ancelotti ka dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.376Z

Carlo Ancelotti shoqeron vajzen e tij drejt altarit

Katia Ancelotti ka thene po Carlo Ancelotti ka shoqeruar vajzen e tij Katia drejt altaritbr br Shume madheshti dhe mbi dyqind te ftuar ishin te pranishem gjate ceremonise mbreselenese se marteses se Katia Ancelotti me Mino Fulco mjek diete ne stafin mjekesor te klubit spanjoll te futbollit qe u ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.377Z

Carlo Ancelotti : Atletico e meritoi finalen

Tekniku i Realit të Madridit, Carlo Ancelotti është shprehur për mediat italiane në lidhje me finalen e Champions league, duke mos lënë pa përmendur dhe situatën tek klubi i Milanit me të cilin triumfoi dy herë në Ligën e Kampionëve. ” Atletico lujati më mirë dhe e meritoi plo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.699Z

Carlo Ancelotti, 3 ndeshje për të shpëtuar stolin

Barazimi 1-1 me Blackburn konfirmon krizën e rezultateve në skuadrën e Chelsea dhe në këto raste, i pari tek i cili drejtohet gishti i akuzës është trajneri. Carlo Ancelotti ka marrë një mesazh të qartë nga pronari Roman Abramovich, i cili i ka dhënë 21 ditë afat për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.693Z

Ancelotti nga Carlo behet Carlos

Leonardo dhe presidenti Nasser al Khelaifi janë tashmë të njoftuar: Carlo Ancelotti do të largohet në fund të sezonit nga Paris Saint Germain, për të drejtuar Realin e Madridit, me të cilin e ka arritur akordin, sipas mediave italiane. Ish-trajne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.853Z

Martohet Carlo Ancelotti, trajneri i Real Madrid

Përmes një postimi në Facebook, trajneri i klubit të futbollit Carlo Ancelotti, shkruan se këtë të djelë është martuar më të fejuarën e tij Mariann Barrena McClay, në një ceremoni të zhvilluar në Vankuver të Kanadasë. Tekniku i Realit është divorcuar nga martesa 25-vjeçare me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama