Rezultate te kerkimit per termin: +Carlo +Ancelotti

Total: 1395
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.693Z

Ancelotti nga Carlo behet Carlos

Leonardo dhe presidenti Nasser al Khelaifi janë tashmë të njoftuar: Carlo Ancelotti do të largohet në fund të sezonit nga Paris Saint Germain, për të drejtuar Realin e Madridit, me të cilin e ka arritur akordin, sipas mediave italiane. Ish-trajne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.853Z

Martohet Carlo Ancelotti, trajneri i Real Madrid

Përmes një postimi në Facebook, trajneri i klubit të futbollit Carlo Ancelotti, shkruan se këtë të djelë është martuar më të fejuarën e tij Mariann Barrena McClay, në një ceremoni të zhvilluar në Vankuver të Kanadasë. Tekniku i Realit është divorcuar nga martesa 25-vjeçare me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.568Z

Carlo Ancelotti ngrin merkaton e Realit

Carlo Ancelotti ngrin merkaton e Realit te Madridit citon Supersportbr br Pas shtimit te zerave per nje afrim te mundshem per Radamel Falcao pas ndeshjes kunder Interit tekniku italian e ben te qarte mendimin e tijbr br Nuk kemi nevoje per sulmues te tjere Benzema eshte shume i besueshem dhe ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.448Z

Carlo Ancelotti trajneri i ri i PSG

Pas dy ditë të gjata tratativash më në fund ka ardhur firma. Carlo Ancelotti është zyrtarisht trajneri i ri i Paris Saint Germain. Ish-tekniku i Milan dhe Chelsea do të jetë në krye të formacionit francez për dy vjet e gjysmë dhe d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.341Z

Carlo Ancelotti i ftuar special i Ramës, bisedë për sportin

Në një mbrëmje të veçantë në hollin protokollar, kryeministri Edi Rama bashkëbisedoi në panelin e COD me Carlo Ancelotti, në prani të të ftuarve nga bota e sportit, publicistikës, politikës, trupit diplomatik dhe medias. Carlo Ancelotti vjen në Shqipëri si i ftuar i posaçëm i Kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.505Z

Carlo Ancelotti i afrohet Realit, flet për të ardhmen

Carlo Ancelotti nuk e ka përjashtuar rikthimin te Real Madridi. I pyetur nga mediat italiane për rikthimin e mundshëm te Reali, Ancelotti se ka përjashtuar duke e lënë opsion të hapur. "Pse jo? Pse mos të rikthehem te Reali, Chelsea apo PSG kur kam kujtim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.833Z

Carlo Ancelotti merr vendin e Wenger në fund të sezonit

Carlo Ancelotti do të jetë pasuesi i Arsene Wenger tek Arsenali. Kwshtu raportojnw mediat angleze dhe ato italiane. Trajneri francez, që drejton prej 21-vjetësh Topçinjtë do të largohet në fund të sezonit, për tia lënë vendin italianit, i cili do të nënshkruajë një marrëveshje 4-vje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama