Rezultate te kerkimit per termin: +Carmen

Total: 391
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.854Z

Baleti Carmen vjen në Teatrin e Operës

Vepra Do të ngjitet si bashkëpunim me “Balleto del Sud” të Leçes “Carmen”, një nga baletet e njohura që vihet në skenat botërore, vjen edhe në Tiranë. Baleti me dy akte do të realizohet në datat 11, 12, 14 dhe 16 prill në bashkëpunim me “Balleto del Sud&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.552Z

Carmen Electra preferon sexy toys

Nese gjithkush ka deshirat e veta per te koleksionuar objekte, ato te Carmen Electra, jane paksa te pazakonta. Ish-protagonistja seks sembol e serialit “Baywatch”. freferon te koleksionoje lodrat e seksit. Carmen e ka pohuar ne nje interviste manine e saj. "Me pelqen te s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.146Z

"Carmen" sukses në Teatrin e Operas

Baleti Karmen u shpërfaq në skenën e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit me simbolikën e freskoreve të kërcimtareve spanjolle. Enada Hoxha ose Karmeni me ngjyresa shqiptare e stolisur me klasiken dhe modernen si dhe djemtë dhe vajzat profesionistë të rinj të baletit krijuan a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.029Z

Vishet Carmen Electra, thashetheme per shtatzeni

Nje veshje jonormale per stilin e Carmen Electra, ka shtuar thashethemet per nje shtatzeni te mundshme te aktores. 37-vjecarja eshte paraqitur ne festen e ditelindjes me nje fustan, qe dukej se donte te fshihte dicka, ndryshe nga heret e tjera kur ajo del thuajse e zhveshur. Edhe pse laj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.660Z

Carmen Elettra, albumi i dyte ne tetor

Carmen Elettra do publikoje ne 13 tetor albumin e saj te dyte, duke treguar se nuk eshte vetem nje ikone bukurie. "C-17" titullohet albumi i dyte i aktores amerikane. Producenti One Seven beson se ky album do korre nje sukses te madh dhe do nxjerre ne pah cilesite e Carmen si n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.010Z

Carmen Electra e kuqja verbuese në Nju Jork (FOTO)

Carmen Electra ajo e cila verbon me të kuqen e saj ndërsa është fotografuar duke dalë nga një lokal nate në Nju Jork,të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Aktorja dhe modelja 41-vjeçare duket në formë shumë të mirë fizike duke tërhequr vëmëndjen e të pranishmëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.093Z

Carmen, ministrja që i prin ushtrisë

Carmen Chacon, zonja e parë që zuri postin e ministres së Mbrojtjes në Spanjë, doli në faqet e para të gazetave në vitin 2008, kur ndërsa u caktua në detyrën e rëndësishme ishte 7 muajshe shtatzënë. Dy vjet më pas, ajo është një ndër figurat më popullore në ushtri dhe konsidero

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama