Rezultate te kerkimit per termin: +Caushaj

Total: 659
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.961Z

Elbasani: Halili, Caushaj dhe Ragipoviç

Sulmuesi Labinot Haliti, mesfushori Ilirjan Caushaj (ish-Shkumbini, 8 gola sezonin e kaluar) dhe Kenan Ragipoviç (ish-Apolonia, 1 gol) janë goditjet e Elbasanit të ringjitur në Kategorinë Superiore. Lajmin e dha gazeta “Panorama Sport”, që shton se edhe portieri Ervin Llani (Laçi) dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.579Z

Drejtori Caushaj paditi PS-ne emerohet kryepolic i Tiranes

Te tjera rreth shkrimit Brace Iku banda e Bashes Ish komandanti i FNSH Prenci perplasje me Peken TIRANE - Drejtori i policise Bernard Caushaj qe ne vitin 2010 paditi penalisht deputetin e Partise Socialiste Pandeli Majko emerohet ne krye te policies se kryeqytetit. Pas dy vjet qendrimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.496Z

Emërime në Polici, Bizhga në vend të Kulicaj, shkarkohet Caushaj, Çipa në Tiranë

TIRANË-Shkarkime dhe emërime në krye të Policisë. Me urdhër të Ministrisë së Brendshme në vend të Agron Kuliçaj si nëndrejtor i Policisë së Shtetit vjen Sokol Bizhga. Po kështu në krye të drejtorisë së Policisë së Qarkut të Tiranës vjen Ardian Çipa, shkarkohet nga detyra Ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.356Z

Perplasja, plagosen Agim Qirjaqi, Kastriot Caushaj dhe Petrit Malasi

TIRANE - Aksidentohet aktori i njohur Agim Qirjaqi, i cili ka qene duke udhetuar me makine ne drejtim te kryeqytetit. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme, ne rrugen nacionale Gjirokaster-Ballsh, ne vendin e quajtur Krase. Qirjaqi eshte plagosur lehte dhe pa rrezik per jeten gjate aksidentit. Nderk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.796Z

 Ilirjan Caushaj rikthehet te DinamoDinamo merr pjesë në Ligën e Europës sezonin e ardhshë, ashtu si Flamurtari e Vllaznia.

Mesfushori i majtë, Ilirjan Caushaj, i cili sezonin e kaluar luajti si i huazuar te Flamurtari (fitoi dhe Kupën e Shqipërisë), u rikthye te Dinamo, klubi që zotëron dhe kartonin e përmetarit 22-vjeçar. Dinamo merr pjesë në Ligën e Europës sezonin e ardhshë, ashtu si Flamurtari e Vllazni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.541Z

Policia, Caushaj: Si u zbulua fëmijai rrëmbyer dhe arrestua vrasësi

TIRANE - Deklarata e plote e Komisariatit nr.3 të Tiranës, bërë sot pas arrestimit të Ardian Prrenjasit, rrëmbyesit të dy fëmijëve dhe vrasësit të njerit prej tyre, Julian Çela."Nga Strukturat e Drejtorisë së Policisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.424Z

Çaushaj: “Turqia, fillimi i karrierës sime ndërkombëtare”

Albania-sport.com (AS) - Ilirjan Caushaj, nje nga zbulimet e ketij sezoni, është në sezonin e tij të parë në Superligë. Lojtari 19-vjecar i Dinamos (datëlindja 18.03.1987) është integruar tashmë shumë mirë në rradhët e ekipit të dytë në Shqipëri, për sa i përket kampionateve të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama