Rezultate te kerkimit per termin: +Caushaj

Total: 659
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.391Z

Ilirjan Çaushaj, pjesë e Dinamos në Champions

Mesfushori i talentuar Ilirjan Caushaj është bashkuar me Dinamon. Futbollisti i huazuar te Teuta pjesën e dytë të sezonit të kaluar (1 gol) do të luajë me kampionët e Shqipërisë për Ligën e Kampioneve. Caushaj, i cili ka edhe një të kaluar në Itali (te të rinjtë e Peruxhias), kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.638Z

Vrau taksistin 11 vjet më parë, në pranga 29-vjeçari

Drejtues të policisë pohojnë se hetimet për ngjarjen e 11 viteve më parë, nisën në mars të vitit 2008. Gjatë hetimeve intensive, u arrit të grumbulloheshin provat e plota që fajësojnë të ndaluarin. VLORE-Policia e Vlorës ka identifikuar 29-vjeçarin Erjon Katiajn, lindur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.962Z

Drejtori i Policisë së Tiranës takim prezantues me gazetarët

TIRANE – “Partneriteti me median është i rëndësishëm për punën e policisë dhe bashkëpunimi do të jetë dhe më i frytshëm.” Kjo ka qenë deklarata e drejtorit të Policisë së Tiranës Bernard Caush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.499Z

Rihapen dosjet e ‘97-ës, policia: Kriminelët janë bërë biznesmenë

Rihetimi i krimeve të vitit 1997 do të jetë një ndër objektivat kryesorë të Drejtorisë së Policisë së Qarkut Berat. Kreu i ri i këtij institucioni, Bernard Caushaj, thotë se, ashtu siç ka bërë edhe më parë, kur ka qenë drejtor i Policisë në Berat, do të fokusohet te krimet e vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.407Z

Formacionet e mundshme, Dinamo-Flamurtari

Dinamo: (4 4 2): Lika; Kastel, Xhafa, Poci, Ahmataj; Deliallisi, Vincetic, Caushaj, Jupi; Qorri, Gudjabi (Gjika, Bici, Hoxha, Sokoli, Taci, Ishka, Ferraj, Cela). Te skualifikuar: Diob Kartone te verdhe: Vincetic(2), Lika, Qorri, Alikaj, Poci, Caushaj Te demtuar: Alikaj Flamurtari: (3 5 2): D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.503Z

Policia e Tiranës: Në gatishmëri për procesin, efektivët do të votojnë

TIRANË- Policia e Tiranës angazhohet për mbarëvajtjen e një procesi zgjedhor të qetë si dhe ruajtjen e rendit dhe qetësisë. Në një konferencë për shtyp, kreu i Policisë së Tiranës Bernard Caushaj se efektivat janë shpërndarë në cdo qendër votimi ndërkohë që do të jenë të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama