Rezultate te kerkimit per termin: +Caushaj

Total: 659
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.541Z

Policia, Caushaj: Si u zbulua fëmijai rrëmbyer dhe arrestua vrasësi

TIRANE - Deklarata e plote e Komisariatit nr.3 të Tiranës, bërë sot pas arrestimit të Ardian Prrenjasit, rrëmbyesit të dy fëmijëve dhe vrasësit të njerit prej tyre, Julian Çela."Nga Strukturat e Drejtorisë së Policisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.424Z

Çaushaj: “Turqia, fillimi i karrierës sime ndërkombëtare”

Albania-sport.com (AS) - Ilirjan Caushaj, nje nga zbulimet e ketij sezoni, është në sezonin e tij të parë në Superligë. Lojtari 19-vjecar i Dinamos (datëlindja 18.03.1987) është integruar tashmë shumë mirë në rradhët e ekipit të dytë në Shqipëri, për sa i përket kampionateve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.359Z

Bare kercenon deshmitarin Redinalda Caushaj

Tirane- Kreu i "Bandes se Lushnjes", Aldo Bare ka deklaruar dje para gjykates se ishte i fuqishem edhe brenda qelise. Per tre ore me radhe, ai ka debatuar me deshmitarin Gramoz Selmani, i cili ishte thirrur ne proces per te deshmuar ne cilesine e bashke te pandehurit. Sipas prokuroreve te ceshtjes,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.817Z

Krimi po i merr frymën Tiranës, Bernard Çaushaj ka hall të bëhet gjeneral

Ndërsa këto ditë krimi po i merr frymën kryeqytetit, por jo vetëm, krerët e policisë shqiptare e kanë tjetërkund hallin. Balkan Insight raporton se Shqipëria është përfshirë nga një valë krimesh në kulmin e sezonit turistik, ndërsa siguria në vend ka rënë ndjeshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.443Z

Java I: Kartonët e verdhë e të kuq

Në javën e parë u dhanë 21 kartonë të verdhë e tre kartonë të kuq. Ndeshja me numrin më të madh të kartonëve të verdhë ishte ajo midis Besës e Flamurtarit: 6 kartonë të verdhë e një i kuq (gjyqtar Bardhyl Pashaj). I vetmi takim ku nuk u dha asnjë karton ishte ai Dinamo-Teuta 0-0

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.391Z

Ilirjan Çaushaj, pjesë e Dinamos në Champions

Mesfushori i talentuar Ilirjan Caushaj është bashkuar me Dinamon. Futbollisti i huazuar te Teuta pjesën e dytë të sezonit të kaluar (1 gol) do të luajë me kampionët e Shqipërisë për Ligën e Kampioneve. Caushaj, i cili ka edhe një të kaluar në Itali (te të rinjtë e Peruxhias), kërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.638Z

Vrau taksistin 11 vjet më parë, në pranga 29-vjeçari

Drejtues të policisë pohojnë se hetimet për ngjarjen e 11 viteve më parë, nisën në mars të vitit 2008. Gjatë hetimeve intensive, u arrit të grumbulloheshin provat e plota që fajësojnë të ndaluarin. VLORE-Policia e Vlorës ka identifikuar 29-vjeçarin Erjon Katiajn, lindur n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama