Rezultate te kerkimit per termin: +Ceke

Total: 1485
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.456Z

Rama me investitoret ceke

brbrekia eshte nje nga vendet qe kane shfaqur interes ne rritje per bashkepunimin me Shqiperine ne fusha te rendesishme Gjate nje takimi me sipermarres e investitore ceke ne Prage kryeministri Rama i ftoi ata per tu dhene nje impuls te ri raporteve ne sektore si transporti infrastruktura apo edhe ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.451Z

Terhiqen nga Kosovaedhe ushtaret ceke

PRISHTINEuml- Qeveria e Cekise e miratoi sot planin e ministrit te Mbrojtjes Aleksandr Vondra per terheqjen graduale te trupave ceke nga Kosova. Plani parasheh qe deri ne fund te tetorit Cekia te terheqe pjesen me te madhe te batalionit me rreth 500 ushtare ndersa ne Kosove te mbeten vetem 90 trupa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.467Z

Humbasin jeten dy turiste ceke

brbrNje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e se premtes ne zonen e Dukagjinit ne rrethin e Shkodres Dy persona kane humbur jeten pasi jane vrare me arme zjarri Behet fjale per dy turiste ceke burre e grua te cilet kane rene ne priten e ngritur nga persona te paidentifikuari te cilet i kane qelluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.801Z

Shuplake ceke per ligjin cek

Dyzet e tete ore para afatit per hyrjen ne fuqi te ligjit te Lustracionit, presidenca e Bashkimit Europian, e drejtuar nga Cekia, ka bere reagimin e pare zyrtar te saj per ligjin e miratuar 5 jave me pare ne Parlament, vetem me votat e maxhorances. Megjithese me nje reagim te vonuar,&nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.408Z

Perdhunoi studenten ceke, vjen Terolli

TIRANE - Ekstradohet nga Athina, Redion Terolli, i akuzuar per perdhunimin e nje studenteje ceke dhe grabitjen e shokut te saj. Terolli se bashku me Maljan Mecollin, kane takuar Robert Tropek. dhe Alena Kodakova, kur gjate bashkebisedimit u kane marre parate, kane goditur me grushta djalin si dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.332Z

Plagoset turistja ceke ne kerkim Serjan Hyseni

brbrAutori i plagosjes se nje turisteje ceke te enjten ne plazhin e Velipojes eshte shpallur ne kerkim I identifikuar nga policia e Shkodres Serjan Hyseni punonte ne nje nga plazhet private te Velipojes Nga hetimet paraprake rezulton se 31 vjecari pasditen e se enjtes eshte konfliktuar me nje tjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.230Z

Ambasadorja ceke per CEZ-in

brbrAkuzat e opozites ndaj qeverise mbi marreveshjen me CEZ kane nje ndikim negativ ne zhvillimin e sektorit energjetik ne Shqiperi shte ky qendrimi i ambasadores ceke ne Tirane Bronislava Tomasova Nga Korca diplomatja ceke ka kerkuar qe per kete ceshtje te mbizoteroje fryma e bashkepunimit Nga ana

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama