Rezultate te kerkimit per termin: +Ceke

Total: 1485
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.467Z

Humbasin jeten dy turiste ceke

brbrNje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e se premtes ne zonen e Dukagjinit ne rrethin e Shkodres Dy persona kane humbur jeten pasi jane vrare me arme zjarri Behet fjale per dy turiste ceke burre e grua te cilet kane rene ne priten e ngritur nga persona te paidentifikuari te cilet i kane qelluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.801Z

Shuplake ceke per ligjin cek

Dyzet e tete ore para afatit per hyrjen ne fuqi te ligjit te Lustracionit, presidenca e Bashkimit Europian, e drejtuar nga Cekia, ka bere reagimin e pare zyrtar te saj per ligjin e miratuar 5 jave me pare ne Parlament, vetem me votat e maxhorances. Megjithese me nje reagim te vonuar,&nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.408Z

Perdhunoi studenten ceke, vjen Terolli

TIRANE - Ekstradohet nga Athina, Redion Terolli, i akuzuar per perdhunimin e nje studenteje ceke dhe grabitjen e shokut te saj. Terolli se bashku me Maljan Mecollin, kane takuar Robert Tropek. dhe Alena Kodakova, kur gjate bashkebisedimit u kane marre parate, kane goditur me grushta djalin si dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.332Z

Plagoset turistja ceke ne kerkim Serjan Hyseni

brbrAutori i plagosjes se nje turisteje ceke te enjten ne plazhin e Velipojes eshte shpallur ne kerkim I identifikuar nga policia e Shkodres Serjan Hyseni punonte ne nje nga plazhet private te Velipojes Nga hetimet paraprake rezulton se 31 vjecari pasditen e se enjtes eshte konfliktuar me nje tjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.230Z

Ambasadorja ceke per CEZ-in

brbrAkuzat e opozites ndaj qeverise mbi marreveshjen me CEZ kane nje ndikim negativ ne zhvillimin e sektorit energjetik ne Shqiperi shte ky qendrimi i ambasadores ceke ne Tirane Bronislava Tomasova Nga Korca diplomatja ceke ka kerkuar qe per kete ceshtje te mbizoteroje fryma e bashkepunimit Nga ana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.729Z

Ambasadorja ceke: CEZ, pajtim para arbitrazhit Eglantina Nasi

Para se pala shqiptare dhe kompania ceke “CEZ” te perballen me njera-tjetren ne arbitrazh nderkombetar, mund te gjendet nje zgjidhje e perbashket duke synuar pajtimin mes tyre. Nje opsion te tille mbi zgjidhjen e konfliktit ekzistues prej muajsh mes tyre, e ka dhene perfaqesuesja e Republikes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.928Z

Diplomatja ceke: Do te njohim pavaresine

Shefja e zyres ceke ne Prishtine, Janina Hrebickova, tha dje se Republika Ceke do ta njohe pavaresine e Kosoves. "Cekia do ta njohe pavaresine e Kosoves menjehere pas perfundimit te procedurave te nevojshme qeveritare per njohjen e shteteve", njoftoi Hrebickova presidentin e Kosoves, Fatmir Sejdiu.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama