Rezultate te kerkimit per termin: +Certifikimi

Total: 811
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.894Z

Gjiknuri Certifikimi nga Kolegji Zgjedhor

Tashmë procesi zgjedhor është vertetë pranë fundit. Pas numerimit te kryer koalicioni i majte ka 85 mandate dhe te djathtet kane 55 mandate, por mbetet ende per t'u sqaruar pretendimi i demokrateve për 0.04 perqind te votave ne kete qark qe ben edhe kalimin e nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.514Z

Policia private, ja veprimet sibëhet certifikimi i punonjësve

TIRANE - Si bëhet certifikimi i drejtuesve teknikë të SHPSF-së. Sipas p/ligjit, certifikimi i titullarit dhe i drejtuesit teknik të SHPSF-së është kompetencë e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit.Certif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.958Z

PS: Certifikimi i zgjedhjeve nga kolegji zgjedhor

Gjiknuri: Nuk ka asnjë dileme, KQZ të bëjë vetëm kalkulimin Nga Muhamed Veliu TCH Tashmë rezultati i zgjedhjeve është i pastër dhe partitë duket se nuk do te shpenzojnë kohë me ankimime për kuti të veçanta. Por një KQZ e paplotesuar nuk mund ta bëjë certifikimin pasi duhen 5 anëta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.497Z

Daka: Certifikimi i rezultateve mund të bëhet nesër

Certifikimi i rezultateve nga zgjedhjet e 8 qershorit, mund të bëhet nesër, pasi të përmbyllet afati ligjor në Gjykatën Supreme. Këtë e konfirmon për Radio Kosovën, kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka. Ankesat e subjekteve politike dhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.222Z

Certifikimi i zgjedhjeve në KQZ, PS largohet

TIRANE- Pas shume debatesh mes perfaqesuesve te maxhorances dhe opozites ne Komisionin Qëndror te Zgjedhjeve, anetaret e PS-se kane braktisur mbledhjen. Nderkohe qe shumica ka miratuar me 4 vota pro aktin per rezultatin final te zgjedhjeve dhe miratimin e tabeles perfundimtare e zgjedhjeve lokale,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.628Z

Certifikimi i prodhimeve bujqësore- Projekt rajonal për trajnimin e fermerëve shqiptarë

- Me mbështetjen e USAID-it -TIRANË, 30 Shtator/ATSH-E.Xhajanka/- Projekti i ri rajonal, B-REDI që përfshin Shqipërinë, Maqedoninë dhe Serbinë, i mbështetur nga USAID-i, do të mundësojë certifikime të përshtatshme të prodhimeve bujqësore, me kërkesat e tregjeve evropiane për fermer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.840Z

INTERVISTA/ McCormack: Certifikimi i zgjedhjeve kërkon një KQZ me të paktën pesë anëtarë

Kryesuesja e misionit vëzhgues ndërkombëtar të OSBE/ODIHR, duke folur për DW, thotë se certifikimi i rezultatit të zgjedhjeve kërkon shumicë të cilësuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Ajo e vë theksin tek ngërçi i krijuar në KQZ, për të cilën thotë se ka m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama