Rezultate te kerkimit per termin: +Certifikimi

Total: 811
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.628Z

Certifikimi i prodhimeve bujqësore- Projekt rajonal për trajnimin e fermerëve shqiptarë

- Me mbështetjen e USAID-it -TIRANË, 30 Shtator/ATSH-E.Xhajanka/- Projekti i ri rajonal, B-REDI që përfshin Shqipërinë, Maqedoninë dhe Serbinë, i mbështetur nga USAID-i, do të mundësojë certifikime të përshtatshme të prodhimeve bujqësore, me kërkesat e tregjeve evropiane për fermer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.840Z

INTERVISTA/ McCormack: Certifikimi i zgjedhjeve kërkon një KQZ me të paktën pesë anëtarë

Kryesuesja e misionit vëzhgues ndërkombëtar të OSBE/ODIHR, duke folur për DW, thotë se certifikimi i rezultatit të zgjedhjeve kërkon shumicë të cilësuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Ajo e vë theksin tek ngërçi i krijuar në KQZ, për të cilën thotë se ka m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.892Z

Certifikimi nga kolegji zgjedhor. Gjiknuri: Ska asnjë dilemë, KQZ-ja, kalkulimin

—-Nga Muhamed Veliu TCH—- Tiranë- Tashme rezultati i zgjedhjeve eshte i paster dhe partite duket se nuk do te shpenzojne kohe me ankimime per kuti te vecanta. Por nje KQZ e paplotesuar nuk mund ta beje certifikimin pasi duhen 5 anetare dhe ne keto kushte Damian Gjiknuri në një intervi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.645Z

LSI: Të respektohet Kolegji, të bëhet certifikimi

TIRANË- Partia Lëvizja Socialiste për Integrim, duke vlerësuar vendimin e Kolegjit Zgjedhor si të pandikuar nga presioni politik dhe në përputhje me ligjet e vendit, ka apelur për respektimin e tij nga të gjitha palët, edhe humbësin. Në një konferencë për mediat, sekretari i përgjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.534Z

Certifikimi i anglishtes, UT në garë me privatët

Universiteti i Tiranës brenda javës që vjen pritet të marrë një përgjigje nëse do të përfitojë një certifikim të gjuhës angleze nga kompanitë e njohura ndërkombëtare. Tashmë gara për certifikimin e anglishtes ka nisur, madje nga përfaqësuesit e arsimit të lartë ajo është cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.402Z

Certifikimi i zanatit nëpërmjet Dhomës së Zejtarisë

Drejtoresha e Punësimit, Prodani: Ka vende pune, por mungojnë punonjësit e kualifikuar Shpresa Mezini Në një intervistë për gazetën Shqip, drejtoresha e Politikave të Punësimit në Ministrinë e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Genta Prodani, thekson se në Shqipëri ka vende pune, por mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.253Z

Kosovë, nesër pritet certifikimi i rezultatit të zgjedhjeve

Të hënën pritet certifikimi i rezultatit të zgjedhjeve në kosovë, nga Komisioni Qendror Zgjedhor. Kreu aktual i qeverisë hashim Thaçi, ka deklaruar më herët se Qeveria do të formohet para ditës së pavarësisë. Pas kësa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama