Rezultate te kerkimit per termin: +Cfare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.381Z

Cfare bejne Mamaqi dhe Deda kur ka trafik VIDEO

SSSAbrASS brbrTrafiku ne Tirane kthehet gjithmone ne nje fenomen shqetesues per qytetaret sa here qe nisin reshjet e dendura te shiutbrbr brbrI tille paraqitet edhe ky rast per dy personazhet e njohura per publikun Kengetari Ermal Mamaqi se bashku me aktorin Julian Deda kane vendosur qe tju tregoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.347Z

Vendimi i SHBA, ekspertet kosovar: S'kemi cfare t'i ofrojme

Vendimi i presidentit amerikan, Xhorxh Bush, per ta perfshire Kosoven ne shtetet e privilegjuara, qe do te eksportojne mallra ne kete vend pa dogane, eshte nje vendim per t'u mirepritur nga aspekti politik, por nga ana ekonomike prodhuesit kosovare nuk kane se cfare produkte t'i ofrojne tregut me te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.122Z

Cfare mendon Cristiano per kete VIDEO

pp pp p classMsoNormalModelja ruse Irina Shayk duke pozuar si nje peme Krishtlindjesh me rastin e festave te fundvitit ne kalendarin e revistes LOVE p p classMsoNormalBukuroshja shfaqet ne nje video me te brendshme ngjyre mishi Calvin Klein teksa luan e kercen mes dritave shumengjyreshe p p clas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.049Z

Shokon Iva Aliko ja cfare publikon

var fbShare url httpvizionplusalshokon-iva-aliko-ja-cfare-publikonsize smallbrbrAjo ka pranuar se ne moshe te re edhe pse jo e vjeter ne moshe aktualisht ka bere nderhyrje kirurgjikale ne buze por per kete eshte penduar Megjithate Iva Aliko nuk pendohet per fotot provokuese qe hedh ne vazhdimesi ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.347Z

Cfare lexojne vipat shqiptare

Rozana Radi lavderohet se zoteron nje librari te pasur te lene nga i ati. Ajo thekson se ka lexuar shume prej tyre te cilet e kane ndihmuar ne jeten e perditshme. “Librat i kam dhurate nga babai. Mbaj mend qe shpesh me thoshte: Ai qe jep nje liber eshte i cmendur dhe ai qe e kthen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.349Z

Pacientet, ja cfare perfitojne nga skema

Pacienti, ne kete moment, do te perfitoje faktin qe spitalet do te kene me shume barna, pasi do t'i prokurojne vete ato qe ne fillim te vitit dhe natyrisht do te garantohet nepermjet nje kontrolli shume te hollesishem nga ISKSH, qe te gjithe spitalet do te kene barnat me te domosdoshme, sipas sherbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.426Z

Cfare do te deshironim nga Kina

Nga Frank-Walter Steinmeier, - Minister i Jashtem i Gjermanise Pas disa ditesh fillojne Lojrat Olimpike. Nen shenjen e Unazave gjithe bota shikon nga Kina. Bota pyet: Cfare vendi eshte ajo? Shifrat flasin gjuhen e tyre, megjithate, ne rastin e Kines ato nuk jane aspak te arsyeshme: Me shume se 100 q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama