Rezultate te kerkimit per termin: +Cfare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.484Z

Forum biznesi per pensionet dhe sigurimet shoqerore

22/09/2010Aktiviteti i Dhomes Amerikane Dhoma Amerikane e Tregtise organizoi aktivitetin me temen Sigurimet shoqerore private dhe publike ndryshimet dhe perfitimet qe vijne nga te dyja sistemet. Nepermjet ketij aktiviteti AmCham mundesoi percjelljen e informacioneve te perditesuara per te dyja siste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.425Z

Leonardo, çfarë ke humbur me Bar-in! (FOTO)

Share Nëse Leonardo Di Caprio do të shohë këto foto, me siguri që do të bëhet pishman për faktin që është ndarë nga modelja izraelite, Bar Rafaeli. 26-vjeçarja është shfaqur në një fushatë të re publicitare me bikini, duke treguar se është një femër me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.406Z

Melody Thornton, çfarë ke veshur kështu (FOTO)

Share Ish-anëtarja e Pussycat Dolls, Melody Thornton, është shfaqur në një eveniment muzikor me një veshje të çuditshme. Ajo ka pasur të veshur një fustan totalisht transparent, që i tregonte plotësisht gjoksin. Ndoshta Melody kërkonte të tërhiqte vëmëndje, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.905Z

PS U vertetuan shkeljet e Vokshit dhe Bregut

Duke iu referuar vendimit te Kontrollit te Larte te Deklarimit te Pasurise sipas te cilit kreu i Partise Socialiste Edi Rama nuk ka fshehur asgje nga pasuria e tij deputeti Saimir Tahiri theksoi se kjo konfirmon qe te gjitha akuzat e kryeministrit dhe njerezve te tij jane thjesht abuzime dhe tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.915Z

PD Xhacka sqaro lidhjet me firmen Gjallica

Nen shenjestren e akuzave kete here eshte vene deputetja socialiste Olta Xhacka. Partia Demokratike i kerkoi dje publikisht Xhackes te jape pergjigje dhe te sqaroje te gjitha lidhjet e saj me ish-firmen piramidale Gjallica. Ne nje deklarate publike selia blu e quajti Xhacken si Miss Gjallica duke ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.164Z

Berisha Opozita synon izolimin

Ne vigjilje te vendimit per vizat nga Postriba kryeministri ku ndodhej per disa inaugurime deklaron se opozita synon deshtimin e ketij procesi. Lufta kunder dokumetave biometrike para zgjedhjeve sipas tij eshte nje deshmi e qendrimit izolues te te majteve. Cfare ofroni ju zoterinj me mire se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.923Z

Olta Xhacka te tregoje lidhjet me Gjallicen

14/10/2010Partia Demokratike Partia Demokratike ka akuzuar diten e djeshme deputeten e Partise Socialiste Olta Xhacka si perfituese e parave qe firma piramidale Gjallica u vodhi shqiptareve gjate viteve 90. Zedhenesja e PD-se Albana Mustafaraj duke iu drejtuar ne distance ligjveneses socialiste kerk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama