Rezultate te kerkimit per termin: +Cfare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.349Z

Pacientet, ja cfare perfitojne nga skema

Pacienti, ne kete moment, do te perfitoje faktin qe spitalet do te kene me shume barna, pasi do t'i prokurojne vete ato qe ne fillim te vitit dhe natyrisht do te garantohet nepermjet nje kontrolli shume te hollesishem nga ISKSH, qe te gjithe spitalet do te kene barnat me te domosdoshme, sipas sherbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.426Z

Cfare do te deshironim nga Kina

Nga Frank-Walter Steinmeier, - Minister i Jashtem i Gjermanise Pas disa ditesh fillojne Lojrat Olimpike. Nen shenjen e Unazave gjithe bota shikon nga Kina. Bota pyet: Cfare vendi eshte ajo? Shifrat flasin gjuhen e tyre, megjithate, ne rastin e Kines ato nuk jane aspak te arsyeshme: Me shume se 100 q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.378Z

Kujdes Ja cfare ndodh kur i kercisni gishtat

Transmetuar me 01122015 - 2144 PUBLICITET Shpesh ne i kercasim gishtat e sidomos kur rime per nje kohe te gjate para kompjuterit Nje grup shkencetaresh ka studiuar se cfare ndodh kur kercasim gishtat A eshte e demshme kjobr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.971Z

Adoleshentja: E vrava per te provuar cfare ndjeja

Nje adolshente 15 vjecare Misuri te Shteteve te Bashkuara te Amerikes akuzohet per vrasjen e nje femije 9 vjecar. Vajza e cila po gjykohet ne nje gjykate per madhore ka deklaruar se e ka vrare femijen 9 vjecar per te “provuar se cfare ndjenje kishte”.Adoleshentja e ka kryer kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.118Z

Ja cfare ndodh gjate dites ne Serbi VIDEO

Transmetuar me 18082016 - 2241 Nje video e publikuar nga media serbe Blicrs tregon se cfare ndodh gjate dites ne Serbibr br Mediat serbe shkruajne se valltaret qe shihen ne videon e meposhtme kercejne dhe provokojne per nje shume t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.380Z

Te shmangesh turperimin ja cfare ben ky mashkull Video

e Marte 16 Dhjetor 20141348 pm Ja cfare do te thote te mos besh figure te keqe Ky burre qe shihni ne video rreshqet gjate stervitjes ne palester por e ka mbajtur veten 8216denjesisht8217 teksa ka vene re se ishte ne qender te vemendjes se nje femre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.394Z

Cfare mendojne amerikanet

Lidershipi turk eshte i paqendrueshem dhe jo fort i besueshem tregojne dokumentet sekrete te publikuara nga Wikileaks. Ne mesazhet e perfunduara online diplomatet ameriken hedhin dyshime serioze mbi partneritetin e Rexhep Tajip Erdoanit. Turqia ne fakt mban rekordin ne rajon per nga num

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama